Pioneer tekerés ellenállása

Igen, kényes a kicsike, de ne add fel, sztem tök jó kis tank :slight_smile:

Egyébként meg a Pioneer autentikus vattázása, magyarázattal:

5 kedvelés

Az alábbi setup-al előszőr én is ugyan így jártam mint @ea007 Ancsa, széttekertem és lenyomtam egy pöttyet a spirált. Azóta is így használom:




Íz kazán, th nulla, de imádom!!!

4 kedvelés

Hát igen, a TH. Én is alaposabban nikotinoztam, amit abból szívok, hogy legyen valami.

3 kedvelés

Huhh, ez számomra egy újabb megvilágosodás. :sweat_smile: Akkor emiatt érzem a 6-os liquidet szinte semminek. De legalább finom. :yum::grin:

2 kedvelés

Végül is elszakadni a nikotintól, ami valjuk be egy rabság, így lehet a legszórakoztatóbban. Május óta “pancsolok” és az adagom 18mg-ról 6mg-ra vittem le, miközben a világ összes zamata az enyém lett…

…januártól ismét viszem lefele és lefele és majd meglátjuk.

5 kedvelés

Így van. Hatos fölé nem nagyon megyek (illetve 6.666), de itt rádobtam még egy lapáttal.
Az ellentéte meg a Berserker V2 Mini, ott a 3-ast is érzem. Szóval, basszus, már azt is el kell terveznem, hogy miből szívom :laughing:
Különben azt szoktam csinálni, hogy ugyanabból 2 különböző nikotinmennysiégest keverek, hogy logisztikailag is minden rendben legyen :sweat_smile:

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.