BP mods Pioneer szörcsög

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem!
Van egy BP Mods Pioneer MTL RTA készülékem.
Problémám az lenne ,hogy állandóan megfolyik, szörcsög szívásnál . Értelemszerűen a vattázásnál és a coilozásnál keresem a hibát. 2-2,5magos tekercseket szoktam használni vandy vape clapton coil,illetve huzalokat is próbáltam sima egyszerű ni80 huzal illetve abból is clapton.Vaperfly vattával illetve. Bpmods vattával .Akárhogyan megtömöm vagy lazábban vattázok nem akar összejönni . Sose jártam így…
Következő 3magos tekerés lesz,hogy úgy több vatta megy bele ,de előtte már megkérdezem a közösséget,hogy mi a tapasztalat illetve a tanács .(50-50PG-vg alapokat használok)
Van más tankom is abba nem csinál ilyet …tehát pg-vg arány-melegebb hőmérséklet probléma nem opció

Válaszokat előre is köszönöm.
További szép Vape napot

3 kedvelés

Szia!

Igen, a Pio elég érzékeny, volt is már itt téma. Az elején velem is pont ez történt, aztán ráleltem egy videora, ahol az egyik BP-s srác elmagyarázza, hogy miért van és hogyan kell helyesen vattázni. Sztem a 3-as tekerés sok lesz, ha egyáltalán belefér.

Fogadd szeretettel :smiley:

5 kedvelés

Köszönöm szépen!Habár nagy angol tudásom nincs ,az a lényeg nem tömjem nagyon meg és mellette hagyjak helyet,hogy a liquid tudjan mellé is kerulni . :slight_smile: Remélem jól értelmeztem

5 kedvelés

Csinálsz egy olyat, mint a videon és jó lesz :+1:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.