PG/VG-ről kérdés

Valaki tudja hogy /miből állatság elő a PG /VG ?

1 kedvelés

Kedves @Erika !

Mi? :sweat_smile: Kapcsold ki légyszi az autókorrektet a telón. :rofl:

5 kedvelés

Szia! A pg/ propilén glikolt repceolajból vagy kókuszolajból a vg/ vegetable glicerin növényi glicerin!

3 kedvelés

Azt mondj egy haverom hogy az e cigi még rosszabb hogy azokba vegyszer van azért kérdem mi a PG és a VG és miből állítsák ellő

2 kedvelés

Haver reméljük téved! Ha nem meg valamitől amúgy is be kell fejezni földi pályafutásunkat! Bár szerintem a kátránytól meg a széntől az előbb bekövetkezne, mint a pg/vg alkotta párától!

6 kedvelés

szerintem is csak elakartam mondani miből van a PG /VG sajna nem tudom

4 kedvelés

A haver okos, ha tud még ilyet szórja már szét frutti helyett is. A pg és a vg “származását” leírta már Elekünk, az aromák pedig bevizsgált, pl. élelmiszeriparban is gyakran használt összetevőkből állnak.
A vonatbaleset és a repülőszerencsétlenség a veszélyes, nem a vapelés. Bár egy rosszul összeszerelt és/vagy beállított mechát azért nem szívesen helyeznék egyébként sem Brad Pittre hajazó arcomba, mert tudna rombolni még ezen az egzotikus arcberendezésen is.
Szóval vapelj nyugodtan, szívd és fújd a gőzt, orvosi javaslatra én is ezt teszem. A Havert meg üdvözlöm innen a végekről! :wink:

10 kedvelés

van linked?

3 kedvelés

Néhány hozzászólással korábban:

5 kedvelés

Egy link a PG-hez:
https://bolt.floravita.hu/propilen_glikol_e1520_742

VG:
https://bolt.floravita.hu/glicerin_1_kg_449

5 kedvelés

Erika itt az oldalon is fent van! Gőzöd sincs, hogy mi van a füstben! Kinga kivesézte mi van abban meg mi van ebben! Olvass!

7 kedvelés

Köszi! Köszi! Köszi! Nem keresem tovább a cikket. :wink:

6 kedvelés

Jó hát az az akksi kihajtsa még a voltokat a 0.01-es lánctalpra, sőt a kannabiszolaj is jobban üt, amit a sikátorban árul Gazsi jó áron.

3 kedvelés

Nagyon Nagyon köszönöm a válaszokat

3 kedvelés

Nem valami olyasmi volt, hogy a kanabiszolajat c vitaminnal hígították fel, hogy jobb legyen a nyereség, azt kicsit túltolták.

1 kedvelés

CBD-ről jut eszembe, hogy szegedi kutatók publikálták valamelyik elismert szaklapban, hogy vizsgálataik szerint a cbd vapelve thc-vé alakul bizonyos százalékban. További vizsgálatokat folytatnak és már eljutatták az EU illetékes szakbizottsága felé is az eredményeiket. Azt taglalták, hogy hiába bizonyították, biztos még évek fognak eltelni az unión belüli szigorúbb szabályozás felé. Hááááát…nem mondom, hogy “hajrá fiúk!” :no_smoking:only vaping

1 kedvelés

Szerintem erre gondolsz:

1 kedvelés

A riportban azt ecsetelték, hogy a CBD most olyan “csodaszer”, mint régen az aloe vera, meg mindenféle más csoda…mindenre jó, mindenre hat is. És ez nem tetszik nekik, ezért kezdték ők is kutatni. Persze azért egy-két tényt elismertek (gyulladáscsökkentő hatás, idegrendszer…stb) de a végén mintegy korona kifejtették, hogy a “gőzölés” használata során mirlyen eredményre jutottak. Ki tudja, hogy kik finanszírozzák, melyik lobbiszervezet támogatja őket. :no_smoking:only vaping

2 kedvelés

C vitamin, E vitamin, ja valami ilyesmi :rofl:

1 kedvelés

Az eredeti rádióban elhangzottak:

6:18:00 körül kezdődik a téma. Hozzám @szasza4791 jóvoltából jutott el a link, amit ezúton is nagyon szépen köszönök neked Szabolcs! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés