PG allergia, a kihívás

Nos igen, a régebbi itthon kapható dohányok, még az olcsóbbak is jobbak voltak mint a mostaniak (vagy a pár évvel ezelőttiek, fogalmam sincs most mik vannak).
mondták már, hogy a shisha szirupokban kevesebb a pg mint a vape aromákban. Nem tudom mennyire igaz, de szintén volt arról értekezés, hogy a nagyon pg allergiás vaper azt higította fel VG-vel, és kevésbé volt rosszul.
Speciel én többször próbáltam, használtam a shisha szirupot felhigítva, igaz nekem nem gond a PG, de működőképes. A gond annyi lehet, hogy mind édes, és csak RBA-ban érdemes használni, mert durván kokszol. Sokan használnak 100% VG-t is, így az aroma PG mennyisége minimális.

És én mindig megemlítem, hogy az ínyvérzés nem feltétlen a PG hibája, a túl éles aromák, (mentol, colada, déligyümölcs alapúak), vagy a rossz nikotin is okozhatja.

Mivel láttam, hogy épp eladod a feleséged modját, elsőre ott jutott eszembe, hogy mégha drágább is a nikotinsó, mindenképp az kéne neki, mert az adja azt az érzést ami sok aktív/excigizőnek kellene.
Nem is értem miért nem az terjed. Pláne podoknál.

3 kedvelés