Pandora v2 MTL RTA szűk DL-re?

Sziasztok!

Kinéztem egy Pandora v2 MTL RTA tankot ami leginkabb a levegőzése miatt fogott meg (Rengeteg opcio es halk).

Az épités a következő lenne : Ni80 vagy Kanthal A1 mindkettő 26GA és 0.6 ohm környéke, 2.5-ös mag átmérővel. A vatta amit használok bp mods 2,5 mm. 18-25 watt között szeretném használni, leginkább gyümölcs és desszert liquidekkel.
A kérdésem az lenne hogy megfelel ez a beállítás a Pandorának, vagy már túl sok lenne neki?
Ha esetleg túl sok tudnátok ajánlani RTA-t ehhez az építéshez? (Az íz fontosabb tényező nálam mint a torokhatás ha ez számít)

Előre is köszönöm. :slight_smile:

Ha szűk dl akkor Intake Single rta vagy Meson rta. Szerintem.

Intake inkabb bejön, de abba nem keves 20-25 watton a 26 GA coil ?

intake nekem volt egy pár éve amikor még dl eztem abba meg claptont raktam 5 menet 3 magon és 0,30-0,40 közötti lett a tekerés amit kb 30-40w között használtam annó nekem jó kis tank volt az intake single rta.:blush:most is azon gondolkodok mivel régen dl eztem már vennem kéne valami jó ízes dl tankot de milyet arra még nem jöttem rá.:sweat_smile:csak mesh ne legyen a tank.

3 kedvelés

Számomra az egyetlen és legjobb tank az intake single…ez mindent elmond :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Elég határeset a 26ga 2.0 levegővel(már számomra):thinking:
Bár van, aki mindenféle claptont is rak bele. Szűk(!) RDL-re Steam Crave Classic MTL, 2x2.0 air pin. Vagy marad valami RDL tank, de ezek nagyjábót ott kezdődnek, ahol a Classic Mtl elfogy levegőmennyiségben. Most mit használsz?

1 kedvelés

Szűk levegővel jó lesz az! :wink:

2 kedvelés

A Steam Crave classic volt a masik kiszemeltem. Es valoszinu annal maradok. Mert nem talalok a neten intake-et. Nem Magyarba élek, kulfoldi oldalakrol pedig keveset tudok. Honnan erdemes, mennyi a szallitasi koltseg… jelenleg amugy berserker b3, meg egy zq triot hasznalok, ha ezt akartad kerdezni

1 kedvelés

Ezt, hogy mégis honnan indulva mi is lenne a cél. A SC classic szóló 0.8-tól 2x2.0-ig variálható, elég tág a határ

2 kedvelés

Pioneer v1.5 rta. Mtl-re, szűk dl-re egyaránt építhető. Csak a harangot(chimney) kell kicserélned benne, ami jár is hozzá a csomagban. Air pin-ek hozzá 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0 és 2.9. Külső levegőzést is tudsz állítani rajta. Van a csomagban egy kártya ami leirja h dohányos es fahéjas izekre mtl-ben, és gyümis és desszertes ízekre szűk dl-ben használható.

4 kedvelés

Szia. Lassan egy éve használom a Pandorát Vandy Vape Superfine MTL Fused Clapton Ni80 0,7ohm os előre tekert coillal és bp mods vattával. Főleg gyümölcsös és hűsítős liquideket szívok vele mert ezeket az ízeket gyönyörűen képes vissza adni. Desszert, dohány vonalon már viszont annyira nem zseni. Dl re az en véleményem szerint még teljesen nyitott levegővel is eléggé szűk, mtlre viszont számomra az egyik legjobban opcionálható kazán. 15-25watt között gőzölök vele, könnyen építhető, abszolút nem folyik sehol és nagyon minőségi kis cucc. Remélem tudtam segíteni :raising_hand_man:t4:

2 kedvelés

Szia, koszonom szepen a valszod, leginkabb gyumolcsos liquidek mennek nalam is, dohany egyaltalan, desszert meg neha. Orulok ha bevallt neked, teszek vele enis egy probat :slight_smile: levegozest hogyan hasznalod? Melyik a szamodra megfelelo?

Lehet buta kerdes de felteszem. Ugyanez tetszik a pioneer ba mint a pandora ba a levegozes szempontjabol. Ha jol ertem arra jo a kulso levegozes hogy ha peldaul berakod a 2,9 pint, de az sok a 2 pedig keves. Akkor a kulso levegogyuruvel betudod lőni a ketto kozott, igaz? Ezert tetszik mind2 tank

Pioneernak elég szűkek a vatta árkai, és elég idegőrlő építeni, én például rühellem. Az első tankom elég régóta, aminek sikerült is megfolynia. Szerintem a deck maga egy rémálom, mondjuk én eleve nem szeretem ezt a húzal átdugós lefogatást, de a lefogató csavarok is igen mütyürkék, ha kijön a helyéről lehet vele játszani.

Pandorát nem ismerem, de kép alapján a deckje szimpatikusabb.

1 kedvelés

Többnyire az alsó levegő gyűrűt teljesen nyitott állásban használom míg a középsőt 1.6on. Ha “cuppanósabb” analóg feelinget szeretnék akkor pedig 1.4 és zárom egy kicsit az alsót is

1 kedvelés

Valahogy engem is jobban vonz a pandora. Nalam olyan problema szokott lenni a ZQ Trioval, hogy a vatta egyik oldala felcsuszik, kicsuszik az árokbol. Fogalmam sincs miert tortenik ez, akkor veszem eszre amikor az oldalso levegogyuru liquides. Probaltam hosszabb vattaval, surubbel, vekonyabbal, kevesebbel. Egyik oldalt mindig felcsuszik es akkor enyhen liquides a gyuru. De legalabb sikerult jobb izeket kihozni belole es a berserkerbol :slight_smile:

1 kedvelés

Az új Osiris a Vaperz Cloudtól? Akik már megvették ők dicsérik.

ahogy nézem dual coilos ez az rta valami single kéne nézzek majd​:grin:

Mindegyik mododról lelógna a fele :joy:

azt sejtettem​:sweat_smile: