Oxyzig.de szállít még Magyarországra?

Sziasztok, @Janchee , @Szabolcs_Barna, lenne egy kérdésem felétek, manapság mi a tényállás a https://www.oxyzig.de/ mert nem találom a Magyar honba való szállítást, és majd onnan szeretnék rendelni? :thinking: Mit próbáljak meg, mivel próbálkozzak? :thinking:
Mostanában valaki rendelt onnan, mert ahogy látom februárban még OK volt minden most meg? :thinking:

1 kedvelés

Rendelhetsz nyugodtan.Nálam Belgium van az országnál beállítva​:grin:

2 kedvelés

Köszike, nagyon fura! :wink:
Előtte azért írjak nekik szerinted emailt, mert tudom hogy magyarok a srácok? :thinking:

1 kedvelés

Ha biztosra akarsz menni,akkor írj.De ne magyarul,nekem arra nem reagáltak.Csak az angolra.

sziasztok nállam is az van Belgium de email is lehet írni nekik utalni én pl euroban tettem meg ibank ra jo kis oldal ez.:blush::wink:

Én is utaltam,mert a többi fizetési módot nem ismerem,ami van náluk

2 kedvelés

Nekem így van a címeme ott jelnleg max a közleménybe kell írni hogy Magyarországra kell neked​:blush:

Csak nem a ZQ lett a befutó?:grin:

2 kedvelés

Hatalmas segítség, hogy szemlélteted is Szabi, hatalmas pacsi neked! :wave: :+1: :facepunch:

Hát nagyon úgy áll! :facepunch:

3 kedvelés

Nagyon szívesen segítek meg segítünk ahol csak tudunk​:blush::wink:

4 kedvelés

Ja igen, azt elfelejtettem hogy menyi a szállítás + idő míg ideér? :thinking:

1 kedvelés

A szállítás ingyen volt,mert elég nagy összegért rendeltem.Szerintem neked se kell fizetni érte
A szállítás idő meg kb. olyan 3-4 munkanap.

1 kedvelés

Az is lehet,már régen volt​:grin:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.