Esetem az Oxyzig.de-vel!

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek a legutolsó rendelésem élményeit.
Régóta kerestem egy Mod-ot, számomra megfelelő áron. A hét elején végre meg is találtam jó áron, egy német Web Shop-ban. (Oxyzig.de).
Tépelődtem sokat, mert nem lehetett egyetlen általam használt fizetési módon sem fizetni. (Az egyetlen lehetőségem a fizetésre az előre utalás, amit csak közvetlen a bankszámlámról tudtok megtenni, attól meg írtozok, főleg külföldre.)
A sok szerencsétlenkedésem eredménye képpen élesedett a rendelésem.
Ekkor már este 8 körül lehetett. Este 9 óra előtt pár perccel jön egy e-mail a Shop-tól: látják gondom van a számla kiegyenlítésével, küldjenek-e egy linket amellyel biztosan kitudom fizetni a rendelésem.!
Ja, és a poén a levél magyarnyelvű volt. (Nem a google fordította, eredetileg magyar volt. )
Addigra már elutaltam a pénzt. 2 nap kellett a bankoknak mire a bolt megkapta a pénzt.
Vissza igazolás azonnal jött a Shop-tól, minde ok. Küldik a csomagot.
Rendben, jövő héten talán ideér a csomag, gondoltam magamban.
Tegnap este (2021.08.20.) 9-kor hívnak telefonon egy német számról.
A rendelésem hozták meg, németországból!
Nem kaptam szikrát.:grin:
A úriember István volt, az Oxyzig-től. (Aki foglalkozott a rendelésemmel). Jöttek a párjával Magyarországra, (Mondta is, hogy melyik településre mennek, de már nem emlékszem) és mivel az Autópályától csak kb. 10-15 km-re lakom, nem túl nagy kitérő, gondolta elhozza magával. :clap:
Nagyon meghatódtam.
Nem tudom mennyire be vett szokás ez, de le a kalappal a cég előtt.
( Mint kiderűlt a céget honfitársaink alapították, és a mai napig ők üzemeltetik németországban ). Az biztos, hogy egy állandó ügyfelet szereztek maguknak.

Köszönöm!

20 kedvelés

Ritka az ilyen magyar :blush:
Így legalább megismertünk egy újabb rendelésforrást,és egy jószívű embert mert lássuk be ,azokból egyre kevesebb van :innocent:
(Már nézem issssss​:crazy_face::crazy_face::crazy_face:)
De már nem rendelhetek minden nap :rofl::rofl::rofl::rofl:

9 kedvelés

Köszi az írást @Szabolcs_Sebestyen ! Asszem lett egy újabb hely, ahonnan lehet csoportosan rendelni! :rofl::rofl::rofl:
Ha újra ilyesmi jut eszedbe, gondolj rám! :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Utána néztem az oldalnak. Jól értelmezem, hogy az árak a Szállítási díjat is tartalmazzák? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

49euro-tól ingyenes Németországba.

1 kedvelés

Rendben!

2 kedvelés

Szia.
Köszi hogy megosztottad velünk,manapság ritka az ilyen.

6 kedvelés

És van nekik ez a gyönyörűség,amit kinéztem,hogy 1x…talán…bár sajna csak a modot nem találtam​:heart_eyes:

1 kedvelés

https://ecigone.co.uk/products/vapefly-brunhilde-sbs-box-mod

Ezeken nincs annyi kavics, de ha elszáll az akkumlátorod, akkor azok a kicsi kavicsok repeszgránát modjára indulnak meg feléd. Szóval, annyi kaviccsal nem ajánlanám.

3 kedvelés

Az 5let jó, csak árban kb ugyanannyi mindenhonnan, mire ide ér. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Rayne köszi​:slightly_smiling_face:Tudom,hogy máshol van csak a mod,de itt most az oxyzig…a lényeg​:wink:A kavicsokat adják mellé,mindenki maga ragasztja fel.Nem mindhez van kavics.Vagy lehet,hogy csak egyhez van ami nekem tecc…erre már nem emlékszem pontosan​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés