Vásárlás megint 😄

Sziasztok! Az Element Vape megbízható oldal lehet? Valaki esetleg rendelt már innen?:smile:
Előre is koszi a válaszokat :smiling_face:
Jó gőzölést mindenkinek​:dash:

1 kedvelés

Szia! Nem ismerem az oldalt, így a megbízhatóságáról nyilatkozni nem tudok. Viszont ez nekem, ahogy olvasom USA-ban lévő cégnek tűnik. Nézted, hogy szállitanak hozzánk? Mert még, ha igen, akkor is liquidet nem rendelnék Európai Unión kívülről, mert bajos lehet.

4 kedvelés

Szia! Más közkedvelt shoppokban nem érhető el amit vásárolnál?

3 kedvelés

Lehet olcsóbb de nem szállítanak tudtommal kis hazánkba.

3 kedvelés

Nem néztem még.

2 kedvelés

Egyelőre meg nem találtam az általam ismert shopokban​:grinning:

1 kedvelés

Ne legyünk már ilyen titokzatosak :smiley: Írd csak le mit szeretnél vásárolni és garantálom, hogy jobb helyről beszerezhető a termék. Legrosszabb esetben kiderül, hogy nem is forgalmazzák a terméket.

5 kedvelés

Még azis lehet “lapul” valakinél otthon olyasfajta árú. :saluting_face: :wink:

4 kedvelés

Pöröghet a biznisz! :money_mouth_face:

4 kedvelés

Van, mennyi kell? :grin:Ja, rossz topic…:roll_eyes::thinking:

Amúgy tényleg érdekes a kérdés. Ha minden kötél szakad, és nagyon kell a termék, és valóban nincs közelebb/megbízhatóbb helyről, csak akkor szabad belevágni. Az esetleges anyagi nyereséget bőven elviszi az idő, meg az ideg…

5 kedvelés

na, most már engem is érdekel, hogy mi az amit a nagy vízen túlról tervezel venni :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Zeus RTA :sweat_smile:
Food Bae GIF

5 kedvelés

csak nem :grin:

4 kedvelés

Csak egy Dead Rabbit R tankot kerestem.
Végül épp talatam egyet az Oxyzig oldalon.
De koszonom mindenkinek a segítséget :smile:
Nem titokzatos akartam lenni​:smile::smile:
Nagyon szuper ez a csapat :smile:

5 kedvelés

Én megvárnám a második kiadást belőle ha nem sürgős. Hamarosan már a felújító készlet se lesz kapható az első kiadáshoz.

5 kedvelés

Esetleg azt tudni körülbelül mikor jön a második kiadás ?:smile:

2 kedvelés

Passz de ismerve a Hellvape stratégiáját fix, hogy kiadnak belőle hamarosan egy második kiadást. Nagyon sikeres volt anno a modell amikor megjelent. Az más kérdés, hogy sok felhasználónál “könnyezett” a tank de most már fix, hogy felső levegzőséű lesz :sweat_smile:

3 kedvelés

Szuper, koszi a segítséget , az se gond ha lesz mindkét kiadásából 1 db​:smile:
Csak ne könnyezen a tank​:smile:

1 kedvelés

Ahogy láttom már nem szállítanak ki Magyarországra​:sweat_smile: Pedig máshol nem nagyon találtam. Esetleg valakinek valami tipp?:smiley:

2 kedvelés

Bitte

4 kedvelés