Liquid city már nem küld Magyarba

Sziasztok!

Liquid city már nem küld Magyarba? Tud esetleg valaki valamit? :thinking:
Köszönöm.

Szia! Szerintem valami technikai hiba van. Meglátjuk annak javítása utána mi lesz. Nekem pár napja még ment volna a rendelés, és házhoz szállítás Budapestre.

6 kedvelés

Hamarosan VPN nélkül meg se lehet majd nyitni ezeket az oldalakat Magyarországról… Sokan bajban lesznek.

2 kedvelés

sziasztok,nekem jo az oldal Magyart is ki lehet választani most néztem meg.:blush:

5 kedvelés

Ez talán megoldás lehet.:thinking:

2 kedvelés

Akkor becsatlakozok :grin:
Igen működik az oldal,sőt elnézést is kértek :stuck_out_tongue_winking_eye: de megoldották :smiling_face:
Jönni fog minden :fist_right::fist_left:nincs para

7 kedvelés

Megvan a hiba, betettem egy terméket a kosárba ami ugyan ott volt listázva, de valójában nincsen bevételezve, vagy raktáron, kijavította a liquidcity, kivette a listából ezt a terméket és így már minden o.k.

3 kedvelés

Nem semmi. Egyedül bedöntötted a theliquidcity weboldalát? :rofl::rofl:

3 kedvelés

Próbáltam, ez volt az első gondolatom, a második a töröltem a sütiket, a Firefoxnál VPN Plug in bekapcsoltam, újraindítottam a PC-t, meg írtam is nekik, de nem válaszoltak, csak a terméket kivették a listából, ezért nem engedett tovább lépni, mert nem volt bevételezve, vagy raktáron nincs, viszont szerepelt a listában, ezzel a rendszer nem tudott mit kezdeni, és nem engedett tovább.

3 kedvelés

Kijavították a hibát, és már elérhető, most válaszoltak. :grinning:

5 kedvelés

Ez jó volt :rofl: :rofl:

2 kedvelés