Oxiva & Vapx Unibox 80W TC mod

Megnéztem a videókat. Az utolsó viszont nem ment sajnálom. :joy: Ahogy kapargatta a karmaival… Áh…

Egyébként kiderült, hogy ez egy tök szuper kis cucc. :slightly_smiling_face:
Cink ötvözet a ház, a gombok fémek, de jól kézreáll minden. A gombok nem lötyögnek, nem szorulnak. Könnyű nyomkodni. :slightly_smiling_face: A menü egyszerű, és van windowsra e-scribe szerű program és a beállításai nagyon hasonlóak a DNA-s cuccokéhoz. És ha valamiért elmenne a kijelzés akkor is lehet használni. Van benne akku teszt, ami jó, de egyik rewiever sem tudta megmondani mi alapján monitorozza illetve pontozza az akkut. Mike autóját simán bírta, összekarcolódott, de komoly sérülés és benyomódás nem esett rajta, és továbbra is használható. A vizet, port szintén jól bírta.

A tank ami hozzá jár 4ml-es, és nagyon ízes porlasztók vannak hozzá. Nem MTL, a fél DL-től a tág DL-ig lehet baszkurálni. Van hozzá egy érme, azzal kell a tankot szétszedni, hogy ki tudja az ember cserélni a bubisra ami 5ml-re növeli a kapacitást.

3 lehetséges negatívumot mondtak.

  • Az akkufedél picit nehezen csavarodik, van aki szerint a gumigyűrű miatt (az kell bele a vizhatlansághoz). Meg van az akkufedélen 2 lyuk, de belül nincs lyuk, így igazából nem is szellőzik.
  • A tankot szerintük nehéz feltölteni, szerintem csak elszoktak attól, hogy 5 másodpercnél tovább is tarthat egy tanknak a töltése.
  • A tömítőgumik. Van egy az alján az USB-nél, és egy a tankon belül, azt kell félrehajtani a töltéshez. Azzal vigyázni kell,nehogy leszakadjon. A tanknál lévőt Mike ki is emelte, szerinte leszakadhat.

MTL-re jobban alkalmas, de egyébként nem akkugyilkos, csak a porlasztó 0.15 és 0.3 ohmosak, ami miatt gyorsan merül.

Az Unitool van Windowsra, ott aztán mindent lehet állítgatni. Még háttérképet is lehet tenni a modra. Van benne DIY fül, ami ugyanúgy funkcionál mint itt a keverde vagy tekerede

Nagyon kézbepasszoló kényelmes modnak írták le, és tényleg bírja a strapát! A gombok alá nem ment se por, se víz. Én egyébként szeretem, ha le lehet mosni a modot, néha nem árt. Főleg, ha 3ml liquid ráfolyatódik. :slightly_smiling_face:

A cink ötvözet boritasra még annyit mondtak, hogy sokkal jobb mint más IP68-as modoknál a gumírozott ház. Ja és 29mm-ig fogad tankokat.

Egyébként szerintem megéri, a chip és a teljesítményleadás kiváló. Azonnal tüzel, ami jó dolog. Illetve alap, hogy fél wattonként lehet lépegetni, de az Unitool-on be lehet azt is állítani, hogy tizedekkel vagy egész wattokkal lehessen csak lépkedni. Nagyon sok dolgot tud az a program. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés