Örülés van 😁

Sziasztok. Köszönöm.
Hát nem is tudom hol kezdjem. Szerintem egyszerűen fantasztikus tank. Levegőzés terén tele van lehetőségekkel, mivel az airpineknek köszönhetően a tág dl-től egészen a szűk mtl-ig lehet állítani. 24 órámba telt mire kiokoskodtam, hogy nekem a levegőzése hol volna a legjobb. Jelenleg a levegőcsap 2 felében 1,8 és 1,5 pinek vannak (ez tűnik eddig a legjobbnak). A tekerés ni80 28ga 7menet 2,5 magon. Tvgc oroshi nevű liquiddel gőzölök :slightly_smiling_face: szerintem parádés ízeket hoz ki a folyadékból. Azért ízeket írtam, mert a levegőáramlástól függ, hogy éppen dohányosabb vagy almásabb, esetleg a két íz keverékét érzed, ízleled. Sikerült úgy is belőni, mintha beszíváskor beleharapnék a zöldalmába, benntartva érzem a héjját, aztán a lédús gyümölcshúst, amit aztán a dohányos íz zár a gőz kiengedésekor. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire aprólékosan, igazán lehet érezni ilyen ízeket, de ennél a tanknál sikerült :slightly_smiling_face: Muszáj lesz beszereznek fused clapton huzalt vagy kész coilt, mert tudnom kell azzal is, hogy milyen :roll_eyes::grin: Mindenképp megér ez a tank egy ajtócsapkodást :joy: (Bocsi a hosszúra nyúlt szövegelésért)

14 kedvelés