Óriási születésnapi kedvezmények

Sziasztok Vaperek!

A Liquid-Aroma.hu webshop augusztus 1-7 között ünnepli a 2 éves születésnapját. Ennek apropóján hatalmas, 20-60%-os kedvezményekkel várunk minden kedves vásárlót! Csak váltsátok be a kupont, és máris jogosultak vagytok a 20%-os kedvezményre!

Kuponkód: SZH22

Érvényességi idő: Augusztus 1-7

Kedvezmény mértéke: 20%

Egy pár szóban összefoglalom, hogy mit érdemes tudni a boltról:

  • a nikotinos termékeken kívül nálunk minden beszerezhető! Legyen szó aromákról, alaplevekről, vattákról, huzalokról, akkumulátorokról, akkumulátor töltőkről, keverőgépekről (sima és fűthető) és minden egyéb kiegészítőről
  • 20% kedvezményre jogosít a kupon, viszont a VG-re alapból is 50% kedvezmény van, így ha még a kupont is felhasználjátok, 60% kedvezmény lesz a VG-re
  • Ingyenes a házhozszállítás 20.000 Ft felett
  • 100ml VG-t adunk ajándékba az új vásárlóknak, melyhez be kell lépni a kosárba
  • Minden regisztrált vásárló 5% hűségpontot kap a vásárlása után
  • Magyarország legnagyobb aroma kínálatával rendelkező boltja vagyunk, több mint 2400 féle aroma/koncentrátum közül tudtok választani
  • 1-2 munkanapos szállítási időre számítsatok, a 12:00-ig leadott megrendeléseket igyekszünk még aznap átadni a futárnak, hogy másnap már nálatok is legyen

Az alábbi linken keresztül tudtok rendelni:

Minden kedves tagnak jó vásárlást és gőzölést kívánunk! :partying_face:

20 kedvelés

Végre sikerült.:slight_smile: :grin:


Alig vàrom,hogy kipróbàljam.:slight_smile: :heart_eyes:

7 kedvelés

En mar varom, mar megpakoltam a kosaramat, jovoheten elkuldom a rendelest. Egesz jo oldal, mindent talaltam ami kell: aroma, huzal, mesh halo es vatta. Egy gelyen, el se hiszem. Mar csak 1 vagy 2 db tanktarto kene es teljes lenne a boldogsag :slight_smile: de sajna ok nem arulnak ilyet. Most jarok vagy 62k-nal :slight_smile: ebbol lejon 20% es csak 50. Eleg jo.

2 kedvelés

Ha már akció, akkor melyik DIY kit-et érdemes megvenni, ami náluk kapható?

Úgy gondolom ennél több holmira nem lesz szükség felújításkor. (Plusz 1 olló a vattának, de az sem biztos, hogy kell.) :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Azt láttam, hogy ennek van a legjobb értékelése, de ez nincs készlezen. Szóval hiába jó és hiába az akció ha nincs. :frowning:

Még gondolkozok, de szerintem ez lesz.

Ha már A tankok, Zeus ZX, és Zeus subohm, a mod pedig Legend2 akkor miért ne. Gondolom ez is jó minőség.

Ez is jó szerintem. :slightly_smiling_face: Bár GeekVape DIY-et még nem használtam, de a név kötelez, szóval… :blush:

Kérdezek tovább. Zeus ZX tankot használnék dual tekeréssel 0,3-0,4 ohm-on milyen huzalt érdemes innen venni?

Pontos fajtát nem fogok tudni mondani, mert már rég nem DL-ezek (amúgy a Tiger Coil jött be nekem a leginkább, csak nehéz bánni vele), de ha 0.3-0.4 ohm a cél, akkor ha duálban teszed bele akkor két db 0.8 ohmos tekerés fog kelleni, ha single akkor pedig nagyobb lesz a felhozatal az biztos, de akkor sima 0.4es előretekertet vennék. Wotofo pl jó előretekertet készít. :slightly_smiling_face: Sajnos ebben csak ennyire vagyok kompetens. :sweat_smile: De biztos jön majd más, aki konkrétabb választ tud adni. :slightly_smiling_face:

Ez nagyon kezdő kérdés lesz, de ha nem a modon szeretném szerelni és tartót se nagyon akarok most kutatni (és külön csak emiatt rendelni), akkor mi a legjobb megoldás?
Ti hogy szereltek általában?
Ikeás mobiltartóba fúrok egy menettel nagyjából megegyező furatot és 2 az egyben tartó lesz. :smiley:

En modon szerelek mindig.

Haat nagyon ugy nez ki buktam ezt a rendelesem:


Most nezem, hogy hiaba varom az emailt, hogy ennyit meg annyit fizessek, erre a szamlaszamra, ulyen meg olyan megjegyzessel a kozlemenybe, mert most latom, hogy ilyen emailt nem kuldenek. Soha bem rendeltem meg innen, es soha nem rendeltem meg ugy, hogy nem utanvetes. Tegnap delelott irtam nekik, de semmi valasz nem jott meg.

Vasarnap delutan estefele, ha elutalom, akkor az meg jo lehet egy hetfon ejfelkor leadott rendelesre?

1 kedvelés

FB_IMG_1659550589937

Én is jártam már így, és rendben volt minden, megkaptam akciósan.
Azt hiszem, egy direkt mailt dobtam nekik.
52 ezres rendelés volt :roll_eyes::grin:

(Teljesen OK a webshop​:+1:)

4 kedvelés

…kedvenc bolt egyike,mindíg előreutalok…sokat vártam rá:grin:

4 kedvelés


Én most ennyit rendeltem :smile:

2 kedvelés

Én is modon szerelek mindig, csak arra kell figyelni, hogy amikor nem kell, akkor zàrold a tüzgombot.

Köszi. A miniatűr bohóckodás mellett, nem esélyes, hogy egy esetleges suta mozdulattal megborítom a modot?!
Bár ha a legtöbben így szerelnek, akkor én is megbirkózok vele. :slight_smile:

Vagy belesütöd a claptont a hüvelykujjadba, mint szerénységem… :roll_eyes::grin:

En ma egesz nap hivtam oket, irtam nekik enmailt, de semmi. Igy nem merem vasarnap elutalni nekik a penzt azert a rendelesert amit hetfon ejfelkor adtam le. Lehet kifizetem es nem is lesznek mar olyan aromak amiket rendeltem, volt 1-2 ami utolso 1-2 db volt csak raktaron. Ha ilyen elerhetettlenek, kedd ota nem tudom felvenni veluk a kapcsolatot, akkor hogy utaljak nekik, ha gond van, akkor 2 honap lesz mire lekomunikaljuk es javitjak. Szamomra vicc kategoria ez a bolt. Itt vannak magyarorszagon es elerhetettlenek?
Majd megrendelem mashonnan ha nem kell nekik a penzem(68k/52k).