Opálos liquid

Sziasztok!

2 napja bekevertem egy pár liquidet. Az alap teljesen rendben van, és egy kivetellel a liquidek is.
Már keveréskor gyanus volt. És azóta sem tisztul. Almás aroma. A webshopban a leirásnál jelezték, hogy műanyag palásttal rendelkező tankban nem ajánlatos a használata, mert a természetes savtartalma miatt repesztheti azokat.
Na de ez ettől függetlenül normális?
A képen látható a különbség, a bal oldali egy vaniliás, azzal minden oké.
Az almás aroma elvileg 2020 11. havi szavidős, de ugye azt tudjuk, hogy ez nem mérvadó, felbontatlanul tároltam megfelelő körülmények között.

8 kedvelés

Akadt már “mattuló” liquid a horogra, ha az ízzel, állaggal, illattal minden rendben volt, az élj veszélyesen elvet követve, bizony belégzésre került. :grinning: Asszem egy banán ízű cucc volt érintett. Ráadásul mire elfogyott volna, kitisztult. :grinning:

8 kedvelés

Nálam egy citromos mentholos aroma volt ugyanígy opálos. Nem emlékszem a márkára, itt nyertem a vaperinán egy játékon. Nem lett tőle semmi bajom, de ahogy a kolléga írta, a végére kitisztult nekem is :grin: ez időben kb két hét volt. Egyébként amíg opálos volt addig sokkal finomabb volt

6 kedvelés

Köszi!!! Nem mertem leírni, hogy bár ne tisztult volna ki, mert addig volt normális íze. :grinning: :grinning: :grinning: :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Szia Edina, opálos lötyim még nem volt, de dohányos arománál volt, hogy kb. egy hónapig habzott. :slight_smile: Már épp ki akartam önteni, amikor egyik napról a másikra kitisztult.

5 kedvelés

Én most ugyan így jártam az FM Blue aromával, tegnap előtt még FM Darkot kevertem ugyan ebből az alapléből, az kristály tiszta lett. Íz, illat, állag tökéletes csak opálos. Hagyom pár napot pihenni, hátha tisztúl :wink: Nekem az arom lejárati ideje: 2022.07

6 kedvelés

Nem régen kevertem Én is ilyen almásat, ugyanolyan az állaga mint a Tiéd.

2 kedvelés

Tegnapi tapasztalat: a vákumozást érdemes kipróbálni ilyen esetben is. Egyrészt egészen elképesztő látvány lesz a likvid a fecskendőben “kezelés” közben, másrészt nálam majdnem kristálytisztává vált a likvid tőle.

3 kedvelés

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem van valami ellenérzésem azokkal az aromákkal kapcsolatban amik repesztik a műanag tankot…
Jójó, nem vagyok műanyagból, de akkor is… :slight_smile:

1 kedvelés