Nova liquides - premium pink monster


NOVA LIQUIDES - PREMIUM PINK MONSTER

Gyártó: Francia

10ml aromakoncentrátum

Ajánlott keverési arány: 10-15 %

Amint látjátok, egy újabb próbát teszek a Nova Liqudes gyártó termékeivel, mivel az első részben próbált Mister Yellow, talán nem annyira hozta számomra a vártakat, mint amennyire azt szerettem volna. Most a Pink Monster nevezetű, epres, mangosztános, sajttorta ízű aroma lesz a teszt alany, ami reményeim szerint nagyobb sikereket fog aratni, részemről legalább is. Fűszeres, epres, kicsit fanyarkásan különleges illata van, mintha fanyarkás eper lenne. Belégzéskor azonnal érezni, hogy az eper lesz a fő íz, lágyan és krémesen. Mangosztánt még nem ettem, de semmi olyan számomra idegen ízt nem érzek, ami arra utalna, hogy lenne benne. A sajttorta kilégzéskor bolondítja meg a gőzölést, amitől krémes és lágyak lesznek az ízek. Nem is igazán sajttorta, inkább csak egy sajtkrém, mivel a tészta ízét nem érezni benne. Ezt nem negatívumként írom, mivel az összhatás teljesen megfelel az „epres sajttorta” leírásnak. Az édesítés szinte tökéletesen lett beállítva, nem túl édes, viszont érezni a desszert vonalat benne. Egy könnyed epres sajtkrém, visszafogott intenzivitással, tökéletes választás a napi gőzölésre. 12%-os keveréssel, ár bajnok is lehetne J, mivel a juicyvapour kínálatában, a teszt írásakor 1690ft-os ára, szerintem tökéletes választás lehet. Mivel az értékelés részemről sikeresnek mondható J, hamarosan újabb Nova Liqudes aromákat is bemutatok nektek, remélve hogy könnyebb lesz a választás a „Nagy Aroma” kavalkádban.

6 kedvelés