KDR Mango Cheesecake


„Nem minden a külső”

KDR Mango Cheesecake

Gyártó: Maousse Lab

Egész tetszetős kis külsővel látták el a terméket, amolyan „Franciás” benyomást kelt a dizájn. Egy mangós sajttorta karamellel, amit kóstolhatunk, ”kimondottan édesszájúaknak tervezve” a gyártó állítása szerint. Mangós sajttortát még nem kóstoltam, de hihetőnek hangzik az állítás, legalább is az én szemszögemből megítélve :blush:. Az illatára valóban rámondható a leírás egyik fele, mégpedig a sajttorta érződik: kellemes, a tortára hajazó krémes illatot áraszt.

Az ízek: az első ízlelés után azonnal kiderült a turpisság, amitől valahol a lelkem mélyén féltem​:blush:, a gyümölcs, ami egyik nagy kedvencem a gőzölésben sajnos kimaradt a torta elkészítése közben. Talán a cukrász tanulók műve lenne? Ráadásul a karamellt is elfelejtették hozzá keverni, amitől egy egyszerű sajttorta lett a vége. Szó sincs arról, hogy gyenge lenne benne a gyümölcs, vagy hogy túlságosa intenzív a torta oldala, egyszerűen nincs benne semmilyen formában és ennyi​:blush:. Egy jól kitalált desszert íz ami egy igazán különleges gőzölést eredményezett volna a gyakorlatban szertefoszlott érzést keltett bennem. De tovább lépve a megmaradt íz tesztelésére, az egyetlen​:blush: sajttorta viszont nagyon kellemes, nem túl édes, valamint krémes állapota javít a termék helyzetén, amitől még használhatóvá válik az aroma. Az édesítés jól el van találva, hozzá adva egy nagy adag krémességgel, ami így magában megálja a helyét a „torták” tengerében. Persze ez nem jogosítja fel az aromát, hogy elfelejtsem a hiányosságokat, amik kimaradtak a várt ízvilágból, de egy ide-oda szaladgálós napon megállhatja a helyét a „cukrász tanulók” félig elkészített próba terméke.

A shortfill az unicornvape oldalról érkezett, öt eurós akciós áron.

10 kedvelés