Tobacco monster – bold


TOBACCO MONSTER – BOLD

Gyártó: Monster Labs, Anglia

Kiszerelés: 100 ml aroma és alapfolyadék 120 ml flakonban. Shortfill

PG-VG arány: 30PG – 70VG

Setup: MTL RTA, 20w

Aki ismer és olvasgatja a tesztjeimet az tudja hogy nem vagyok egy nagy dohány pöfékelő, inkább a gyümölcs és a desszert ízvilágok azok, amiket használok. Néha azért belefutok egy-két dohányos termékbe, mint a mostani helyzetben is, amit a juicyvapour csapata küldött kipróbálásra. A termék egy mogyorós dohány ízesítést kapott a gyártó szerint, viszont amint a képen is láthatjátok lesz benen egy kis csokoládé is, remélhetőleg. Az illat egész jó, mogyoró és talán egy kis csokit is érezni, mintha egy mogyorós csoki lenne. Én mindig úgy szaglászom meg az aromákat. hogy picit csepegtetek az ujjamra, és így valahogy jobban kijönnek az illatok**.** Az íz már egy kicsit bonyolultabb, és teljesen más az irányvonal. Az alap íz egy cigarettához hasonló dohány, ami kapott egy kis édeskés utóízt. Erre jönnek rá az „extrák”, amiben megtalálható a pörkölt mogyoró, méz, csokoládé. Néha a mogyoró érződik jobban, kicsit sűrűbben pöfékelve mintha méz lenne benne, néha meg a csokit is fel lehet benne lelni. Teljesen megbolondított ez az aromaJ. Annyira sokrétű és különleges, hogy szinte minden szívás más és más ízeket hoz ki a gőzölésből. Ez nem egyszerűen csak egy íz, mint általában a gyümölcsös ízeknél lehet tapasztalni - amolyan elnöki székből elmélkedő, öltönyös úriember, aki egy jó dohány mellett a whisky-jét szürcsölgetve gőzölget. Úgy gondolom a dohányos Vaperek meg fogják a termékben találni a felsorolt ízeket és kellemes gőzölésben lesz részük, mint ahogy nekem is. Köszönöm a juicyvapour-os srácoknak, igazán élmény volt a tesztelgetés.

6 kedvelés