KTS Line – Yellow


KTS Line – Yellow

Gyártó: Horvát

Kiszerelés: 30ml aroma koncentrátum 120ml-s PE flakonban.

Ismételten a liqudhall kínálatában kapható, Kts Line vonalból hoztam egy különleges ízt, amit kimondottan édesszájúaknak ajánlanék, mivel egy gránátalma, alma, pisztácia és vanília cupcake ízű aromát kóstolhatunk - igen édes formában. Kellemes muffin illata van, amin még egy kis alma is érződik. Az íze elég intenzív, folyamatos gőzölés mellett, max egy fél napot jóslok neki, utána váltani kell. Édes muffin-nal kezdődik a sor, majd közbelép az alma és a végére marad a vanília, valamint egy aprónyi pisztácia. A vanília és a pisztácia csak éppen hogy érződik és az se mindig, néha jobban előjön, olykor pedig észre se lehet venni. A gránátalma részemről összefolyik az almával, nem igazán lehet megkülönböztetni a két gyümölcsöt. Visszatérve a muffinra, van egy kicsi csokoládés beütése, amit a későbbiekben az illatán is érezni. Édesség faktor: szerintem 8/10, már-már majdnem határeset. Nem túlzottan édesítős, de majdnem ott van már a határon :slight_smile: . Ettől függetlenül egy igazán érdekes ízvilág, bár az én ízlésemnek az édessége már a határokat súrolja. Az alma és a muffin része egész hiteles, a csoki, vanília és a pisztácia dob egy pluszt az aromának. Viszont ha a cukros üveg nem borult volna bele sütemény tésztájába, akkor én is boldogabb lennék, de mivel ez egy szubjektív része a tesztelésnek ezért biztosan lesznek olyan felhasználók, akik majd felesküsznek a sárga csodára.

5 kedvelés