Nitrous rdta

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, tegnap érkezett meg a damn vape nitrous rdta, és nem olyan ízes benne a liquid, többféle képen trobáltam vattázni, de ugyan olyan.
Esetleg valami tipp?
Segítséget előre is köszönöm.



2 kedvelés

Véleményem szerint a legtöbb levegő elszàguld a tekerés mellett.Vékonykànak tűnîk.

5 kedvelés

4 kedvelés

Én is hézagosra tekerném azt a szálhuzalt

3 kedvelés

@gangsta_gergo mit szólsz hozzá ?

2 kedvelés

3 kedvelés

2,5 magon van esetleg ha 3 magra tekerném az segítene?

3 kedvelés

Ebbe szerintem kevés a szálhuzal.

5 kedvelés

Arra törekedj,hogy minél több "cucc"kerüljön a levegő útjàba.Igen az is lehet egy megoldás.

3 kedvelés

Köszi maris kipróbálom 3 magra

3 kedvelés

Szerintem valami Double Alien Clapton-t bele és nem lesz gond, csak győzd liquiddel. :saluting_face:
Truck Vape GIF

6 kedvelés

Köszi a segítséget, most már faszán működik :blush:

6 kedvelés

Én személy szerint utáltam ezt a tankot​:sweat_smile: 1 nap után ment is eladásra

4 kedvelés

Ezzel most meghoztad a kedvét,hogy élvezze az új szerzeményt​:rofl::roll_eyes:

6 kedvelés

Jó gőzölést :+1::+1::+1:

4 kedvelés

Minden felhasználó mást és mást preferál​:sweat_smile: Én annak örülök ha minden felhasználó megtalálja a neki megfelelő tankot és modot.

Ma reggel pont azon gondolkodtam, hogy igazándiból két RDA-n kívűl nincs is másra szükségem. Reload S és Nitrous+ egyszerűen tökéletesek számomra :+1::blush:

6 kedvelés

Tegye fel a kezét akinek bejött a reload :raised_back_of_hand: :rofl:

3 kedvelés

Hát, csak bekell szereznem egy Reload-ot, úgy érzem. :thinking:
Akkor feltehetem énis a kezem. Tényleg annyira jó? :saluting_face:

3 kedvelés

Na én pont ezért nem ugrik be semmilyen új tanknak… teljesen kielégítő ami van.Mondjuk abból van négy​:rofl:

5 kedvelés

Mindenkinek más a favorit :smiling_face:Rápróbáltam megint,de most mosom el a kedvencedet mert hát…nekem már kevés :smiling_face:

3 kedvelés