Nikotinsó után

Sziasztok!
Az elmúlt 2 hónapban nikotinsót szívtam. 10mg/ml-es változatot, eleinte kicsit erős volt, de hamar megszoktam. Igazából csak azért vettem, mert azt hallottam, hogy az Elfliq-nek erős, finom íze van.

(Első kérdés: Aki szívott már Elfliqet, és érezte azt az erős gyümölcsös utóízt amit énis, az megtudja mondani, hogy más nikotinsók is ilyenek, vagy csak ez a marka?)

Úgy voltam vele, hogy finom, de ha elfogy visszatérek a “sima” liquidre. Pár napja vissza is tértem, viszont most mintha hiányozna. Nem a nikotin hiány, mert van mikor egész nap nem szívom, és nem hiányzik.
Volt viszont egy-két negatív élményem is mikor kevertem a liquidjeimet, úgyhogy lehet hogy közrejátszik az is, abban, hogy miért van rossz érzésem most ezzel kapcsolatban.

Nektek is volt már ilyen esetleg?

Szia!
A karácsony előtti akciókban én kipróbáltam vagy 5-6 féle 10mg-os nikotinsós likvidet, név szerint: Drifter, Wick Liquor, Aisu, Jatosto Salt. Mindegyiknek iszonyat mellékíze volt rta-ban. A wc-be nem volt szívem kinyomkodni azokat a kis flakonokat, így mind a kukában végezte :grin:

Én az Elfliq-ből próbáltam 3 ízt, porlasztós kazánban, finom, erőteljes ízek, bár 10ml elszívása után kicsit tolakodó volt az az utóíz, kidobódni nem fog, egyenlőre pihentetem.

Te milyen tekeréssel használtad az rta-dban? Szeretnék rda-ra váltani, minden infó jól jön az építésről.

Nem kevertem őket, azok előre be vannak/voltak keverve. Tripodban és Arcanaban próbáltam, 0.7-1.2 Ohm körül, de mindegyikben ott volt egy ugyanolyan mellékíz ami számomra totál élvezhetetlenné tette az egészet. Megvolt az alapíz, úgy magában nem is lettek volna (annyira) rosszak, de a kevert short-longfillek, aromák szerintem sokkal jobbak. Azokat 50-50-re szoktam keverni, 3-as vagy 6-os erősségűre.

Nem akarok okoskodni, de ezeket az elfliq niksókat nem annyira szokás RTA-ban szívni, inkább podrendszerben, nem? Legalábbis én subohmba egyszer tettem, nem mondom, ütött, de ebben a formában szerintem se élvezeti értéke, se nem tesz jót. Túl nagy mennyiségű nikotint visz be.

Igen, itt a niksó th hiánya miatt sincs mindig kontroll.

Nekem az említett nikotinsó inkább alkalmi fogyasztás. Szerintem durván rá lehet kapni. Mind ízvilága, mind pedig a nikotin miatt.
Erőteljes íze ráadásul elüti a sima shortfilljeim ízét.

Igen. Nekem viszont nincs pod-om, és próbaképpen vettem őket akcióban. Így kevésbé volt fájdalmas a kidobásuk. Nem jött be egyik se, ez van :slightly_smiling_face:

Még egy gondolat ha már szóba kerultek a podok. A steamtrain pod edition aromát ugyan magadnak kell keverni, de elég intenzív íze van bármiben is. Mellékíz nélkül. Ha ilyesmivel kísérletezel, próbáld meg.

6 kedvelés