Nikotin torokhatás

Sziasztok! Nálatok is előfordult már hogy nem volt a nikotinos löttyötöknek torokhatása? Mitől lehet ez? Tegnapi nap már kiidegelt a dolog, cseréltem a Z2-es coilt azonnal, utána egy darabig, pár óráig jó volt… Aztán megint eltűnt a torokhatás… Liquid teljesen jó, 3-as nikotinnal DL-es tankba. Az előbb már bevetettem a Rabbit v3 dual coilos Rta-mat, új Cotton Bacon Prime vattával, új alien clapton tekercsel. A probléma az, hogy itt sincs meg az a bizonyos torokhatás, több liquiddel is probáltam. Mi lehet a probléma?

Igyál egy nagy adag citromlét a tekerést meg emeld meg…

3 kedvelés

Szerintem gyengül a tankban a hő hatásra, pusztul a nic, keverj 4-est.

4 kedvelés

Ja dl ez is lehet…

3 kedvelés

Köszönöm a válaszotokat! Valamit megpróbálok csinálni, mert a teljesen szűz tankban is
ezt művelte. Mondjuk már kezdem érezni, hogy baxakszik a torkom, lehet ez a baj itt… Citromlé mondjuk elkezdte rendesen marni, ha netán torokgyulladásom van, lehet attól is ez?

2 kedvelés

Ha torokgyulladásod van akkor a nikotin is marni fog, mivel a nyálkahártyán keresztül szívódik fel. Ispynél az igazság! A hő a ludas! Plusz ugye a koksz réteg is gyengíti a TH-t, attól függ mennyire kokszolós a liquided.

5 kedvelés