Nikotin fajtái, és azok meghatározásai

Kéz csókolom Kinga ! :slight_smile:

Először is köszönjük a remek bemutatót @Vaperina_Kinga ! :hugs:
Valamint egy kis segítség hátha érdekel a kretek. :wink: :blush: :innocent:

8 kedvelés

Ismerős az érzés. Le vagy terhelve szellemileg. Ezért most megölellek. :hugs:

5 kedvelés

Köszönöm szépen @Atis :smiling_face_with_three_hearts: A linkre is rápillantok majd. :hugs:

4 kedvelés

Ez volt valamikor Fifika shopja , de azt hiszem már nem ő az üzemeltető. :slight_smile:

4 kedvelés

Mennyi régi kedvenc. Azta mindenit. :heart_eyes:

3 kedvelés

Válogass kedvedre kedves Kinga ! És nagyon szívesen ! :wink: :innocent: :hugs: :hugs: :hugs:

5 kedvelés

Köszönöm! Így talán sikerül május végéig az “Az írásról” maradék 100 oldalát ledarálni. :smiley: Ennyit az idei 1könyv/hónap terveimről… :smiley:

4 kedvelés

Mi a hybrid nikotinnal nem lettünk barátok.
Illetve valószínűleg a freebase nem kompatibilis a nyálkahártyámmal, mert eddig csak niksós dolgokat kutyultam, azokkal pedig semmi gondom nem volt. A hybriddel bekevert Berry Bengal (és egy kis alap megfázás a tetejére) viszont pár nap alatt Horváth Charlie-t csinált belőlem.

4 kedvelés

“Avagy ahogy a laikus írta, savakból só lesz…”

Pontosabban megfogalmazva: Sav és lúg keverékéből keletkezik a só :wink: Bocsi szakmai ártalom, amúgy nagyon jó írás :slight_smile:

3 kedvelés

Azt más írta, azért írtam, mert jót kuncogtam rajta. :smiley: Köszönöm, és a szakmai hozzászólást is. :heart_eyes:

4 kedvelés

Érdekes írás Köszi!Megértem a másolás védelmet már akartam is mondani,hogy le kéne védeni az egész forumot…:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm Jani. :smiling_face_with_three_hearts: Nem egyszerű meggátolni a másolást. Sajna az van, hogy ilyet csak én tudok. :grin: Hú ez de nagyképűen hangzott. :confused:

5 kedvelés

Nem nagyképű mert igaz.Igen gondolom nehéz lenne megoldani a védelmet…

4 kedvelés

Tettünk már ezen kívül is lépéseket. Mindenkinek máshol van a jóérzésének határa. :woman_shrugging: A rosszindulatból, nagyravágyásból elkövetett dolgokat meggátolni sajnos képtelenség. Sok olyat láttam… A saját írásomat is láttam már máshol. Nyomasztó érzés. Bezzeg én nem bújom mások blogjait. Na mindegy is. Bocsánat a lelkiségért. :hugs:

8 kedvelés

1 bejegyzést új témára osztott fel: Természetes aromák

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Természetes aromák

Elolvasva, értelmezve :wink:

2 hónapja csak gőzölök 34 év analóg után, dohány bolti boosterrel 6mg-mal (MTL 50/50 VG-PG) …

Van jobb, gazdaságosabb alternatíva?

2 kedvelés

Szinte csak az van​:grin:

2 kedvelés

Barátom a Gugli, de ti jobb találati eredményt hozhattok :slight_smile:

3 kedvelés

Ha ebből veszel 4 csomagot, az 40 darab 20mg-os 10 ml booster, darabja kb 300 forintra jön ki és akkor nincs posta költség se.

6 kedvelés