Nikotin fajtái, és azok meghatározásai

Én Lepetit Vapoteur-ös vagy Kumulusvape-e boostert használok,és onnan veszem az alaplevet is
https://www.lepetitvapoteur.com/fr/381-booster-nicotine

5 kedvelés

Köszi, ugyanúgy kell keverni?

2 kedvelés

Off topic, miért francia oldalról?

2 kedvelés

Igen, ugyanúgy. Azért francia, mert 30 eur felett free shipping van (calumette) vagy 50 eur (kumulus) vagy nincs ingyenes, de sokszor van 20% kupon akció (lepetit), viszonylag gyorsak és megbízhatók, calumette, lepetit, kumulus, mindegyik jó bolt, nagy forgalmú, nem valami dzsúnka üzletek.

4 kedvelés

Szia Slezi! Jelenleg a leggazdaságosabb ez a környéken. https://aromamester.hu/base/nikotin-oldat-100ml

6 kedvelés

Ha igazán kemény vagy veszel ilyet

Ebből kijön vagy 12 liter 10mg-os leves, 250ml 500mg-os, potom 200 eur. :rofl:

Ha csak 6-os kell akkor 20 lityi is kijöhet. :grin:

Basszús, az még nekem is 6.5 évre elég lenne, kemény.

Egyébként van itt 100mg-os is, az azért barátibb, ebből viszonylag gazdaságosan ki lehet hozni.

16k 250 ml 100-as nik, ebből annyit ki lehet keverni, mint 125 darab 20mg-os boosterből, ami még a nagyon olcsó 300 forinttal számolva is 38k lenne. Mondjuk régen mindig csoportosan ment innen a rendelés, mert azt hiszem nem olcsó a szállítás.

Most megnéztem, 20 eur a szállítás, szóval érdemes összeállni többen.

Megérkezett…
Köszönöm szépen a segítséget

9 kedvelés

Lehet vaksi vagyok és elkerülte a figyelmem, de nem találtam a sorok közt.
Hány fokot bír a nikotin?
Azt olvastam valahol, hogy 247 c-on bomlik le. 240 c-on öngyullad.
40 fokon már sérülhet?

Egy kis kiegészítés, remélem megtalálod benne a választ a kérdésedre .

1 kedvelés

Köszi szépen.

Ez alapján ment a kérdés. Nem gondoltam volna, hogy már 40 fokon elindul benne bármi.

Elbomlik, vagyis teljesen megsemmisül. Nem marad egy atom sem.

2 kedvelés

Ha 247 fokon elbomlik, akkor lényegében a szervezetbe mi kerül? - asszem ma kocka napom van …:nerd_face:

Amikor párolog akkor is nikotin jut a szervezetedbe. kb 120-140 fokon forr (párolog) a liquid. A 247 fokot azért nem éri el, mert hűtöd szívás közben. :slight_smile: Logikusan végiggondolva, úgy 160-ig mehet fel, de ez csak az én spekulációm. :slight_smile:

1 kedvelés

Teljesen oké a kémia fakt.
Befogadtam.

Annyi van, hogy egy kicsit gyengül a hő miatt, amit sokszor észre sem veszünk, de más nem. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Jól értem akkor hogy ez a szintetikus, avagy szabadbázisú nikton falytajaba tartozik?

Bár nem tőlem kérdezed, de a válasz igen.

3 kedvelés

Köszi szépen:)
Hasznos cikk!

1 kedvelés

Én köszönöm, hogy olvasol. :blush:

4 kedvelés

Szia Kinga!

Olvasgatok hogy bővítsem a tudásomat és felmerült bennem egy kérdés. (Amúgy nagyon jók az írásaid)
Kérdés:

“A halálos adag ennél is, akárcsak a szabadbázisú nikotinnál, 0.9mg/kg! Mivel gyorsan célt ér, és hamar telítődik, ezért ritkán viszik túlzásba az emberek, de azért csak óvatosan!”

Ha jól számolok akkor egy 76 kg embernek a halálos nikotin adagja 84.5mg
Ha nicsalt-ot használok 20mg/ml-est akkor annál 4.2 ml lenne kábé a halálos adag?
Csak azért kérdezem hogy így van-e, mert nemrég kezdtem és szívom mint a bolond hogy véletlenül se kívánjam az analog cigit de azért nikotin mérgezést se lenne jó kapni.
Én szerintem egy 3.5 ml elpöfékelek.
Lehet ez már veszélyes?

Köszönöm a válaszod.