Nikko-nikko-niiii, azaz ím az új szett

:smiley:

Alulra 2-es AFC, fölülre semmi (azt egy kicsit amúgy is indokolatlannak tartom).
2,5-es átmérőre 7/8 tekerés SS-ből, ahogy írtad te is nekem, ez kb 1 mm-re van a levegőzőtől.
Vattának Super Sorbot használok, az ebbe nekem PONT jó (bár lehet, hogy a kövinél egy hangyapücülőnyit leveszek belőle – most néha kicsit rá kell nyitnom, de lehet, hogy csak megkuszkuszálnom kell jobban), bédugom. Utána a legvékonyabb csavarhúzómmal kívülről a lébeömlőnél nekiszorongatom a vattát a decknek (ezt ebből a videóból lestem el, iszonyatosan sokat pofázik az úr, tekerj 18:30 környékére: https://youtu.be/fBU6EplLpVs), hogy így megjelöljem, hol kell elvágni. Így kb. ugyanolyan hosszú lesz, mintha a deck mentén vágnám el, de ezt most pontosabbnak és jobbnak érzem. Majd dobpergés levágom a resztlit. :smiley:
Eztán a végeit kiborzolom, csipesszel befordítom a lukba, a vékony csavarhúzóval és a csipesszel letömködöm lazán a lébeömlő legaljára. Csipesszel oldaról és fölülről is megtoszkodom kicsit, hogy kellően laza legyen.

És igazából ennyi. Ez így most működik. :smiley:

2 kedvelés