Nikkel allergia!

Sziasztok! Új vagyok, tudtok ajánlani olyan készülékét amit nikkel érzékenyek is tudnak használni? Köszönöm ha tudtok segíteni :hugs:

6 kedvelés

Szia!
Modot keresel,vagy podot?

6 kedvelés

Üdv a Vaperinán.
Ami azt illeti, elég széles a skála, így kicsivel több infóra lenne szükség. Amint azt @John is írta, mod vagy pod?
Ezen felül, mtl vagy dl?
Sima gyári porlasztós vagy rta (építős)?
Nikkel érzékenyeknek kanthal huzal lenne a legmegfelelőbb, szerintem. :blush:, de ezt csak mint ötlet, volt.

7 kedvelés

A podfejekben/porlasztókban a mesh az milyen anyagból van?

1 kedvelés

Sajnos erre a kèrdèsedre nem tudom a választ. :man_shrugging:
Valaki hozzáèrtő segítene?

3 kedvelés

Szia. Pod és MTL ha van rá lehetőség a kanthal huzalos akkor nem tartalmaz nikkelt?

3 kedvelés

Ja és sima gyári porlasztósra gondoltam :smiling_face:

2 kedvelés

Amiatt kérdeztem csak, nehogy végül ebből legyen baj. Nincs tapasztalatom a nikkel allergiával. :face_with_diagonal_mouth:

Na, annyit találtam, hogy elvileg a magasabb ellenállású podfejekben/porlasztókban kanthalból van a mesh, az alacsony ellenállásúakban pedig nichromeból. Tehát a 0.8 és 1.2-es dolgokkal nem kéne, hogy gond legyen.

5 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face: utána nézek :hugs:

3 kedvelés

Ursa nano és a kiwi tutira kanthallal van szerelve.
Bvc porlasztónál vigyázz mert ott nem mindegy melyik !

7 kedvelés

Innokin Z porik is Kanthal

4 kedvelés

Na és ez a kis sz4r? :rofl: RTA épp fürdik otthon.

https://mypodshu.com/termek/zovoo/dragbar-b5000-cosmic-ed-strawberry-kiwi_0 Sziasztok! Segítsetek ha jól olvastam utána akkor ezekben a készülékekben kerámia porlasztó van,akkor ez nikkel érzékenyek is használhatják,ugye? :relieved:

mettyúkaaa üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. szept. 17., K 10:49):

Kéz csókolom ! Üdv a Vaperinán !

Én kerámiáról nem olvastam sehol, viszont azt igen, hogy 1.1-1.3 ohmos mesh van benne, az meg az előttem szólok szerint kanthalból készül. "Merülj el a tökéletes ellenállás harmóniájában, amely 1.1-1.3Ω tartományban mozog, tartalmasan könnyed és kielégítő slukkokat biztosítva, amelyek megragadják a B5000 E-cigaretta lényegét.

Nikotin Élménye Fokozása

50 mg/mL nikotin erősséggel a Dragbar B5000 merész és élénkítő nikotin adagolást kínál, amely kielégít minden egyes PUFF-fal. " Viszont ez az 50 Mg/ml nem sok egy kicsit ?

További szép napot !

4 kedvelés

Itt olvastam ezt a grene tree porlasztót aztán Googleban után néztem az dobta ki hogy egy újonnan fejlesztett kerámia porlasztó,az a baj annyira butus vagyok ehez nikotin erőssége porlasztók téren és eddig akár hol érdeklődtem csak itt kaptam érdemleges információakat.:relieved::hugs:

Attila_Csóti üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. okt. 3., Cs 11:49):

4 kedvelés

Csak azért kérdeztem rá erre az 50 MG/ ml re, mert én 12 mg/ml el kezdtem és most 1.8 mg/ml az adagom ! Tehát a lényege az, hogy könnyen túl lehet tolni, főleg ha ízlik is a liquid ami benne van. saját tapasztalatból mondom ! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm a választ, remélem hogy nem viszem majd túlzásba, mindenesetre egyet rendeltem aztán próbálok akkor odafigyelni :relieved:

4 kedvelés

A végleges megoldás és költséghatékony vape-elés az mindenképp a saját építés és saját keverés lenne RTA, RDA, RDTA vonalon. A legegyszerűbb szerkezetek az RDA, és az RDTA. Könnyű építés és jó ízek. :wink:

6 kedvelés