Ni80 wotofoo

Sziasztok. Szeretném véleményeteket kérni, hogy egy wotofoo 0,17 ohm-os coilt single-be hány watton érdemes hajtani. Meg milyen az iz vissza adása. Köszönöm

Ohm-ból kiindulva 55-80 közt egyéb együtt ható levegő, lé ellátás , tankra mit mond a gyartó (szokott lenni a füzetben ajánlás)
Ni80 elég tág még mindig Alien , duál , quad core ?
Amit jónak érzel minimum 50 től

2 kedvelés

Zeus zx-em van. Milyen coilt ajánlsz single-be ami jo izt ad vissza és a gőz is nagy. És milyen vattaval? Cotton clouds-ot hasznalok és elég vatta ize van legalább 2 tankot elkell használom hogy jo legyen

Cc nél még egyszer nem volt vatta íze .
1 tiszta kézzel vattázol ?
2 csipke, bokor, vessző :rofl: viccet félretéve rendesen le izítod a tekercset ?

Igen. Mindig tiszta kézzel vattazok. És mindig leégetem a coilt. Worofo tri core fused Claptont használók

Akkor ha van még egy doboz vata próbáld meg azzal . Itt olvastam valakinek a napokban baja volt neki is a cc vel . Lehet rossz a széria :thinking:

Remélem nem egy hibás szériából táraztam be 10 dobozzal egy éve :thinking: :grinning:

Vatta ízú a semleges leves ? :thinking::sweat_smile:

jah, egy kis édesítő adalékkal pedig vattacukor :grinning: …pfuuuj

Feladat az egész rta- at egyszerűen nem jó pedig vagy 20szor ujra coiloztam es vattáztam

Hasznos lenne tudni azt is, hogy melyik rta-ról van szó…mert van amelyiktől hiába vársz ízvisszaadást. Jah és azt is, hogy dohányos, gyümölcsös vagy desszert ízt tesztelsz vele…mert ilyen téren is eltérőek a tankok.
Szerk: oké, most látom milyen a tank…nekem egy rba-m van Zeus, de még sosem teszteltem :grin:
Majd útbaigazítanak akik ilyet használnak

Nem lehet hogy a deck a hibás?