New coil old coil probléma

Sziasztok!
Az új thelema solo mod elég gyakran kiírja hogy New atomizer/ New coil+ old coil- .
Az érthető hogy ha cserélek tankot kiírja de, ha pár óráig nem használom és ugyanaz a tank van rajta akkor is kiírja.
Ha rányomok az old coil-ra nem kellene megjegyeznie, hogy ez ugyanaz a tekerés?
Vagy változik az ellenállás és azért csinálja?

Szia. Igen, változik a porlasztó ellenállása, ami nem a legjobb hír. Jó esetben fixen ugyanazt kéne mérnie a modnak, csak akkor szabadna változnia pár századdal, ha minél jobban kokszolódik. Ha több mint 1 tizeddel változik minden alkalommal akkor csinálja ezt egy mod, de ez sajnos nem jó. Reméljük, hogy csak egy kis kontakthiba okozza. Minden érintkezőt tisztíts meg. Ha kosz, kondenz vagy liquid van az érintkezőn akkor is csinálhat ilyet.

5 kedvelés

Tisztogasd meg a készülék 510 csatiját mindenféle “ártalomtól” és a tank csatiját is.Hátha segít.Nálam csakis tankcsere után csinálta-ja. :saluting_face: :thinking: :slightly_smiling_face:
Lehetséges a tankban fellazult valamelyik csavar. Habár nem írtad a “felállást”,de az is okozhatja. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A huzal lefogatóval egyetértek, én is jártam már úgy, hogy fellazult. Vagy még nagy ritkán előfordulhat, hogy 2 menet néha összeér egy szoros tekerésben, és emiatt nagyot változik.
Az 510 meg mindig legyen tiszta​:slightly_smiling_face:de lehet, hogy a tank középérintkező éppen hogy csak érintkezik, és mivel van melegedés, pihentetve kontakthiba jelentkezik (a csavart kicsit kintebb lehet tekerni a legtöbb tanknál).

2 kedvelés

Igen,ezért írtam,hogy nem tudni milyen a setup. :saluting_face: :grimacing:

2 kedvelés

Centaurus Sub Ohm tank , meló 4 , és Aspire cleito

Amennyiben a középérintkezőt lehet,próbáld kicsit kifelé tekerni,hátha segít. :thinking:
Gondolom a porlasztók rendesen belevannak tekerve. :saluting_face:

2 kedvelés

Igen ,minden jól be van tekerve.