Nem tudom szétszedni a V4-et

Vagyis szét tudom,de nem ott ahol kellene.
Nem tudom újratekerni,mert mindenhol szétjön ahol nem kellene csak ott nem ahol szeretném​:cry:

1 kedvelés

Gumikesztyű? Vagy a fagyasztóba tedd be pár percre utána szetjon :smiling_face:

3 kedvelés

Ugyan úgy kell szétszedni mint amikor össze rakod csak forditva… :slightly_smiling_face:
Kazán palást megfog törlökendövel fekete rész megfog másik kézzel szét teker :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Nem kell ez nem össze szorulós csak Ő nem tudja szétszedni… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Hmmmm…akkor a 22-es védő mellé új tank a kosárba? :stuck_out_tongue_winking_eye:
Vagy
Itt már csak a piócás ember segíthet​:rofl:

7 kedvelés

Szerintem szoríjja kend a hóna alá. :rofl:

7 kedvelés

Szoríjja kend de erőssen :rofl:

7 kedvelés

Ejjjj na megint elkezdtük a vérszívást​:smiling_face:
Kapunk a fejünkre :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Akinek ez a tank össze szorul az vagy rossz helyen fogja vagy Profi :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Akkor bizony tényleg erős volt az a szorítás​:stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Gumikesztyűt használok mindig​:wink:

Azt nem szeretem az olyan furi… :rofl:

4 kedvelés

Így csinálom​:cry:De felülről jön szét valamiért.
Igazából eddig is felülről jött szét,csak nem zavart,mert úgy is elmostam.De most tele volt a tank.Reggel nem volt időm vattázni,csak felöntöttem,hogy délutánig tudjam szívni(aztán persze pont ebbe nem sokat szívtam)De eddig azért az alja lejött… .most először nem akar​:cry:

1 kedvelés

A kazán palástot nyomd lefelé úgy tekerd

3 kedvelés

Tőlem biztos nem​:wink:Engem nem zavar​:heart:Kínomban legalább jókat röhögök​:joy:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:hahaha

Na körömlakkom az tuti nincs itthon :rofl::rofl::rofl:jó, jrozsaszin mod sincs ez is igaz :rofl:

3 kedvelés

Akkor ennek a napnak is megvolt az értelme​:grin:a nevetés nélkül eltöltött nap az semmilyen​:stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Végül ővele sikerült :wink:

10 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.