Nem lehet szívni az Orca-t

Most csak szűzlányosan,piciket szívva tudom használni​:slightly_smiling_face:Nem is tudom,hogy bírják ezt a DL-esek :wink:
Én csak fuldoklok​:joy:

2 kedvelés

Ezért írtam,hogy leveszem közepesre,mert akkor jó lesz a 3 lyuk is.Vagy nem?
Hogy használjam?Segíts légyszi​:kissing_heart:

2 kedvelés

Nem tudom ha le lesz véve a watt meg a levegő, akkor hogyan tudja elporlasztani, de ha megy akkor úgy használd !
“Akkor ezt most szőke nősen is írd le légyszi​” Hát de te nem is vagy szőke ! :thinking:
Jah meg én se vagyok szőke nő ! :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Nem kell semmit sem rosszul csinálni, ez egy ilyen biznisz.

4 kedvelés

Amúgy a 0.6 az nem majdnem DL, hanem DL is. Teljesen ki kéne nyitni ahhoz a levegőzőt és kicsit gyorsabban szívni.

De alacsonyabb watton természetesen nem kell neki annyi levegő, csak azért vannak ezek az adatok, ajánlások kitalálva, hogy az élmény is jó legyen. Egy magas wattokat igénylő pori nem hozza a vártat alacsony watton.

A köhögés meg “normális”, mivel nem a DL-t szoktad meg.

Egyébiránt pedig én is gyári hibára gyanakszom. :thinking:

6 kedvelés

Szia sajnos még nem sikerült rájönnöm mi okozza pontosan. Nagyon random fordul elő. :confused: Addig is ha olyan van javítom manuálisan :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szőke melírom van​:wink:Félszőke vagyok​:joy:
Azért van 3 fokozat a készüléken,hogy mindhárommal működik a porlasztás nem?Nem jó,ha mindig csak a legmagasabb w-on hajtom nem?
Úgy értettem a lejjebb venni,hogy nem muszáj nekem mindig a zöld zónát használnom nem?A kéken,ami a közepes,azon is használhatom?

3 kedvelés

De én nem akarok DL-ezni​:joy:
Mivel ez egy MTL pod készülék, gondoltam nem teljesen DL:wink:Akkor ezt a porit csak a legmagasabb zöld zónában használhatom?A közepes kékben nem?

Ezek szerint mindkét porlasztót használhatom mindhárom tartományban.

Most a kéken szívom,3-as levegőzéssel szoktam,de most 4 lyukon van.
A zöldben,ahogy tanítottátok,4-es a levegőzés,ha feljebb veszem a kékről.
A kékben is érzem az ízét.
Viszont csak kicsiket tudok szívni ezzel a porival.

Ha kifogy a liquid,teszek bele egy 1.3-ast inkább.Nem akarom ezt a 3.tank liquidet is kiönteni​:slightly_smiling_face:
Persze ami most van benne,sem dobom mi.Elteszem késöbbre​:wink:

2 kedvelés

Köszönöm is​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ott ajánlott, mert azzal működik jól.

2 kedvelés

Köszi​:slightly_smiling_face:
Már nem használom​:joy:
Kipróbáltam és fújtam a drippet és megint elkezdett jönni a lyukakon a liquid.
Tehát az előző porimnak volt baja,az kuka,mert az új porival nagyon finom Pink Berry ízt éreztem és lehetett is szívni.De nem akartam a 0.6-ot erőltetni,úgyhogy tettem bele újra 1.3-as kerámiát.

Megint mikor kitekertem a porlasztót,volt alatta liquid.
És ahogy írtam,megint volt folyás,ha fújtam a drippet.Csak fújtam és izzítottam is közben,ahogy @anon40018559 mutatta a videóban.Addig csináltam,míg jött ki a liquid.

Szóval velem is van baj,nem kicsi.Vagyis a technikámmal.Mit csináljak?

Ha már csere, akkor a 4hetes porit a gtx-ben is kicseréltem.1.2-es Ragulart tettem be.A gtx-ben is volt egy kevés liquid mikor szétszedtem,de nem annyi mint az Orca-ban.

A gtx-ben az 1.2-est 8-12w-on lehet.Most 11.5-ön van,teljes levegőzéssel(lehet csak 4 lyukkal?)

Az Orca-ban 1.3-as kerámia van.A legmagasabban van,a zöldben,teljes levegőzéssel.

Lassan szívom?Rövid ideig szívom?(sztem nem)Nem jó a levegőzésem?Eddig 4 lyukon volt.Akkor vettem 3-ra,ha a w-ot is lejebb vettem.

Mit csinálok rosszul?

1 kedvelés

Megértem a DL-eseket…a 0.6-ossal tökre éreztem a Pink Berryt.Most a másikban az 1.2-essel sokkal,de sokkal kevésbé érzem​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ha túl sok liquid van a vattán akkor azt persze, hogy ki tudod fújni a levegőzőn.

Ez nem baj. Vagy kondenz, vagy liquid. De ez teljesen norlmális.

Szerintem azért mert ahogy írtad is, lassan szivod. Több marad a vattán és a tekercsen mint kéne. :thinking:

Próbáld meg gyorsabban szívni. Amennyire engedi a levegőbeömlő. Ezt ki kell tapasztalni.

Persze, lehet javít is majd valamennyit.

A levegőzéssel jól csináltad, viszont gyorsabban kéne. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Kerámia a porlasztó:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Kipróbálom,köszönöm :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

MTL-ben én speciel semmi/elhanyagolható mennyiségű ízt érzek. :grin:

3 kedvelés

Alig telt el pár óra,már vissza is került a 0.6-os az Orca-ba​:wink:Valószínű a második 1.3-as kerámia is selejt volt.(sajnos 4-et rendeltem.Csak az első volt eddig jó,amit adtak a készülékkel :cry:)Tök jól érzem az ízeket vele.Már nem köhögtetett utána.Megtanultam szívni.Persze mtl-esen​:wink:És gyorsan szívom​:slightly_smiling_face:Minden rendben vele.koppkoppkopp.

7 kedvelés