Nem lehet szívni az Orca-t

Sziasztok.
Nem tudom mi történ​:cry:
Nem tudom szívni a Vaporesso orca solo plus-t.Olyan,mint amikor liquid feltöltés után elfelejtettem visszanyitni a szellőzést.
10 perce is csinálta ezt,de akkor nagy nehezen egy picit bele lehetett szívni,viszont a levegőző lyukakon el kezdett folyni a liquid.
Gyorsan szétkaptam,kiöntöttem,kitakarítottam,mert amikor kitekertem a porlasztót,alatta is liquid volt.
Majd vissza minden…vártam vele a felöntés után.Visszanyitottam a levegözést,de semmi.Nem lehet egy picit sem szívni bele​:cry:
A kerámia porlasztó másfél hetes benne.(ennek gondolom nincs köze hozzá,de azért leírtam)
Még mikor utoljára szívtam,kb.30 perce,semmi baja nem volt​:cry:

Ugye nem ment tönkre​:thinking:

1 kedvelés

Szia,amit első körben nézz meg hogy elektromosan működik-e nem folyt be a folyadék az elektronikához.ha nem akkor azért folyhat meg mert túl híg a folyadékod és nem levegő halad át hanem a liquid.de a nálam hozzá értőbbek úgy is nem soká írnak valami okosat.

2 kedvelés

Nem ismerem a technikát, de ha áram van, akkor pori csere a következő, amit lehet csinálni.

2 kedvelés

Csókolom Beatrix ! Szervusztok !

Ha elöntötte a leves a levegő járatot akkor leggyorsabban a driptipen keresztül lehet kifújni a felesleget ! A levegő járat elé pzs azt had menjen a fujka ! :slight_smile:

4 kedvelés

Elektromosan úgy működik, hogy ha benyomom 3x,változtatja a w-ot.Ha szívás nélkül megnyomom röviden,amit nem szabadna,hallom halványan,hogy porlaszt.
Szívni nem tudom.Akkot jártam egyszer tényleg így,amikor a levegözést zárva felejtettem.

2 kedvelés

De másfél hét után?
Még,ha a pori csere kellene is,akkor is lehetne szívni nem?Csak max rossz íze lenne…?

@Atis SZIA!:slightly_smiling_face:
Ez tök jó:slightly_smiling_face:Jött is belőle…ezt meddig kell csinálni?

3 kedvelés

Ameddig jön belőle !

4 kedvelés

De lehetne,illetve kellene működnie.amit @Atis írt azt meg lehet próbálni.ha a levegőt át lehet fújni az jó és ki lehet vele fújni a felesleges folyadékot.ha jól olvastam elektromosan működik,nem ismerem de ha a tűz gombot megnyomod akkor elvileg porlasztania kell.nem hiszem hogy az hiba lenne.Lassu voltam,bocsi.

3 kedvelés

Szétszednem nem kell majd ugye?Mert akkor megint ki kellene öntenem a liquidet is​:slightly_smiling_face:

Elméletileg nem kell de ha kifogy akkor mindenképp !

4 kedvelés

Működik már ? Jah és ilyenkor kell majd neki plusz kakajó , hogy le tudjon porlasztani rendesen !

4 kedvelés

Ezt miért csinálja?Mitől?(amikor kitekerem liquid felöntés előtt a porit,mert mindig kitakarítom,mindig van is a pori alatt liquid)

Még mindig jön belőle.Már nem olyan sok,de már vagy 40-et fújtam​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem ismerem a készüléket , de valószínű híg a leves neki !

4 kedvelés

Még nem próbáltam ki,még fújkálom​:joy:
Plusz kakaót ezen nem tudok.Vagy piros vagy kék vagy zöld…így állítja a w-ot.Zöldön szoktam,az a legnagyobb(néha kéken)4 levegőzéssel.

2 kedvelés

Akkor mindenképp a maxon kell !

4 kedvelés

Milyen arányba keverted be a folyadékod?ha kevert.ha gyári akkor túl híg a készüléknek és azért folyik át.nekem a smok-ba a 90%vg át-át folyik.azt el felejtettem.hogy ha sűrűbb is a folyadék akkor is át folyhat ha fel melegszik a kazán.ha nem hűl vissza és sokat melegszik a folyadék egyre hígabb lesz míg le nem hűl.ha valamit nem jól írok bocsi.én ezt tapasztaltam.

3 kedvelés

Szétszedem a francba az egészet!Inkább kiöntöm…Már nem jött semmi a fújásnál.Kipróbáltam.Nem nagyon lehetett szívni.Szívás nélkül megint ráporlasztottam.Porlasztott,de nem nagyon és kicsit szörcsögve.Próbálram szívni,szinte semmi.Megszívtam porlasztás nélkül egy kicsit.Utána semmi.Rendesen próbáltam,megint folyt ki a liquid.
Úgyhogy szétkapom

1 kedvelés

50/50
Ez longfill.Úgy öntöttem fel,hogy 50/50 legyen.
Ezt már tegnap is kóstoltam,akkor nem volt vele baj.

1 kedvelés

Az is lehet, hogy a vatta elhasználódott, ezért nem tartja meg a levest. De csak tipp, én már rég nem élek kész porlasztókkal, pont az ilyenek miatt.

2 kedvelés