Nem lehet szívni az Orca-t

Szóval nem vattás ! Nem tudom soha nem használtam kerámiás porlasztót !

3 kedvelés

Ebből ki kell tekerni a porlasztót.Alatta is szokott lenni liquid.Most csak icikepicike volt benne.
Ennyire még sosem kaptam szét…véletlenül lejött az a kis karika is,ami a levegőzőnél van.Amit tekerek.Így is elkezdtem fújni.Egy kevés liquid még így is jön a lyukakon…

Ennél már jobban nem tudom szétszedni,hogy még ott legbelül van-e liquid

1 kedvelés

@Atis eltelt fél óra…nagyon nehezen lehet szívni.Szörcsög is,köpködi is a liquidet a számba​:cry:Ha szívás nélkül porlasztom,porlaszt kicsit,de olyan a hangja,mint amikor rendesen szívom is és szörcsögő hangot ad​:cry:

2 kedvelés

@Donat látom mindig szerkesztened kell.Sajnálom.Miert nem tölti be rendesen a képeim?

2 kedvelés

Sziasztok! A következőket érdemes lehet megcsinálni szerintem, hátha segít rajta.
Most, hogy szét van szedve, és takarítva, összerakni.
Utána a zöld fokozaton egy párszor Liquid nélkül 2-3 alkalommal megszivogatni. Ha még mindig jön belőle Liquid, akkor többször is. Ha nem, de levegő jön, akkor mehet bele kevés Liquid, és próba. Ha nincs levegő, akkor pedig porlasztó csere.:slightly_smiling_face:

Ha így jó, akkor a következő keverést már 70vg/30pg arányban érdemes csinálni. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ha szörcsög akkor az még tele van levessel ! Azért is nem lehet szívni ! Az a készülék nem bír el ennyi levessel véleményem szerint ! Valami másra kellene azt a tankot rá hajítani és azzal kiporlasztani a rengeteg levest !

3 kedvelés

Nem tudod másra tenni, mert ez egyben van. A levegőgyűrűig szétszedhető csak.

Amúgy ha csak leves van a porlasztóban, akkor a fent leírtak után az távozni fog. Ha porlasztó probléma van, akkor a cserével megoldódik. Ha így sem, akkor jobban meg kell nézni, mi lehet a probléma, de ezt már távolról nehéz.

2 kedvelés

Ezt elvileg 50/50-el kellene használni.

3 kedvelés

Lehet a kerámia adta meg magát ?

3 kedvelés

Ha kész,ha kevertem,ha longfill, 50/50-el használom,mert az 1.3ohm (kerámia)porlasztóhoz és ehhez a készülékhez,de a Vaporesso gtx one-omhoz is az 50/50-et ajánlják.
Szerinted menne a vg többletes liquiddel is?

2 kedvelés

Ehhez a készülékhez az 1.3-as porival jó a 70vg?

1 kedvelés

Ezt nem nagyon értem,de ezzel szerintem nem lehet olyat csinálni.

2 kedvelés

Mivel a kerámia egy idő után porozussá válik erre gondoltam !

3 kedvelés

Mindjárt kiderül​:slightly_smiling_face:Az előző ugyan ilyen 1.3-as kerámia,4 hétig bírta.Tovább is bírta volna még szerintem, de inkább kicseréltem​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Gondolom azt kidobtad kukába ? Esetleg , ha nem egy próbát megérne !

2 kedvelés

Nem,nem dobtam ki​:joy:

Jelentem,gyönyörűen muzsikál a kis ge… i!Pori csere kellett​:joy:

De miért csinálta ezt másfél hét után???

Viszont kibactam magammal​:cry:Nem akartam 1.3-as kerámiát megint beletenni,mert persze a kerámiából vásároltam be​:joy:hanem a gyárilag hozzáadott 0.6-os Mesh-t tettem bele.Gondoltam,ha már próba akkor legyen teljes a próba.Jó nagyok a lyukak,be tudtam liquidezni.Mivel vatta,be is szívta.Felöntöttem.Vártam vagy fél órát.A legmagasabb w-on,4 levegőzéssel próbáltam.Gyönyörű még a hangja is​:slightly_smiling_face:
Most meg fuldoklok :joy::joy::joy:Pici szívásra is qurva sok a gőz!
Nem tudom használni​:joy:Ennyire tág levegőzésű a 0.6-os?Ez már majdnem DL?

Lejjebb veszem kékre,a közepesre,mert akkor a lyukat is 3-ra tudom állítani.

Vagy úgy sem lesz jó?

4 kedvelés

Ha nem tudod leszívni róla a Gőzt megent szörcsögés lesz ! :slight_smile:

2 kedvelés

Nagyon jó vagy!Szeretem,ha látlak​:slightly_smiling_face:
Nekem annyi eszem nem volt,hogy vízszintesen legyen a készülék :joy:
(Nem cseszi szét a porlasztót,ha még izzítod is?Gondolom nem,mert akkor nem csinálnád​:slightly_smiling_face:De azért megkérdezem​:wink:)

Mostmár azt mondjátok meg légyszi,hogy mi is volt a gond.
Mivel az új pirival minden ok újra,így ugye a másfél hetes porim adta meg magát.

De valamit tuti nem jól csinálok.Vagy a közepes w-on szokott lenni az 1.3-as pori 3 levegőzéssel vagy a legmagasabb w-on használom 4 levegőzéssel(miután itt megtanítottátok,hogy nagyobb w-nál több levegőzés kell,örök hála érte)5 lyukkal nem szeretem az baj?

Mikor felöntöm,többségében ki is szoktam tekerni a porlasztót,mert mint mutattam a képeken,alatta is van liquid.Ez miért van?Biztos én nem csinálok jól valamit.
Ehhez és a Vaporesso gtx one-omhoz is az 50/50-es liquidet ajánlották.

Ha rájönnénk,hogy mit cseszek el,lehet,hogy nem lenne a porlasztó alatt is liquid.

2 kedvelés

Akkor ezt most szőke nősen is írd le légyszi​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Kell a levegő a watthoz , különben megint tele szívja magát !

3 kedvelés