Nem is tudom mi legyen a címe

Mindig velem történnek lehetetlen vagy megmagyarázhatatlan dolgok​:rage:

Hogy lehet az,hogy tegnap ugye felkészítettem a Taifun-t a Solo fogadására.Az Ijoy-on építettem,1.10ohm lett,ahogy általában a tekeréseim mindig.

Elhoztam magammal.Megérkezett a Solo.Kicsomagoltam.Vártam vele,hogy melegedjen.Az új feltöltött akkut beletettem,a Taifunt rátekertem…és ennyi ohmot mutatott a kicsike(0.5)

Ennyi slukk után már meg az 1.10ohmot mutatja.

Ilyenkor mi van?:roll_eyes::thinking:

2 kedvelés

A kanthal lábai jól le vannak vágva ?

3 kedvelés

Ha tegnapi tekerés és eddig állt néha előfordul ,hogy hülyeséget ír a mod egy pár ízitás és helyre áll…

3 kedvelés

Gondolom…mivel nem vágom,hanem letekerem​:wink:

3 kedvelés

Sztem meg helyreállt az agya a modnak és elkezdett normálisan mérni​:slightly_smiling_face:am jól néznek ki eggyütt​:v:

3 kedvelés

Most megint 0.5ohmot mutat​:rage:

1 kedvelés

Ha másik tankal is szar akkor a mod.

1 kedvelés

Ok,akkor ennek a tanknak és a tekerésnek nincs baja,mert azon a modon amin csináltam,rendesen 1.10-et mutatott​:wink:

4 kedvelés

Probáld rá újra reméljük csak a tekerés lazult ki…

3 kedvelés

:thinking:Bizzunk benne hogy a Lost a sógoré! :grin:

1 kedvelés

Ezt nem értem @Elek_Segits ,bocsi :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Csak próbálod a sógor Lostját vagy a Tied?

De kis figyelmetlenke vagy​:heart:Még fotót is tettem fel​:wink:Ő rendelt 2 Oxvat és egy Solot.Én meg csak egy Solot rendeltem​:slightly_smiling_face:Az enyém jó,nem ugrál a W.Az övé meg ugrál.
Tehát 2 Solo van a családba​:wink:
Az enyém az ellenállást nem mutatta jól,de már megoldódott
Az övé butáskodik,de arról van másik poszt​:wink:

1 kedvelés

ÓÓÓÓ elvesztettem a fonalat! Sorry! :+1:

Amit nem írtam meg,mert mindig elfelejtettem​:see_no_evil:
Semmi gond a Soloval.Van 3 mentett beállítás.Ahol tényleg lehet állítani az ohm-ot is.(Számomra ez érthetetlen,a facén is foglalkoztak ezzel,hogy miért lehet állítani)A mod alapból mindháromnál a 0.5ohm-ot írja ki.Én meg azt nem figyeltem.
Én csak elmentegettem a 3 módot(3.7V/3.8V/12.5W)De az ohmot nem figyeltem​:see_no_evil:
Végül rájöttem a problémára.Reseteltem és inkább nem mentettem el semmit​:see_no_evil:

1 kedvelés