Nem édes-édeskés liquidek

Sziasztok.
Tudtok-e olyan kész liquideket ajánlani nekem,amik nem édesek?
(Teljesen kezdő vagyok,pénteken jött meg a készülékem:Vaporesso gtx one. 1.2 ohm-os Mesh porlasztó van benne,de rendeltem még előre 4 porlasztót,azok 1.2 ohm-os Regular-ok.A csomagba kaptam még,van egy 0.8 ohmos Mesh)

Remélem kiírhatom,ha nem előre is elnézést…a theliquidcity-ről rendeltem kész liquideket.20mg/ml Salt Nic PG50:VG50 10ml-eseket.(mint az előbb egy beszélgetésből kiderült nagyon magas nik.tartalommal vettem​:cry:azt hittem ezt kell vennem)

Dinner Lady:Cherry Menthol(nem érzek mentolt)és Pink Berry(ezt ki is öntöttem a lefolyóba a tankból)

Juice&Power:Strawberry lemonade berry salt

Vampire Vape:Sweet tobacco(nem érzem a karamellt)és Pinkman(ez az egy jött be eddig talán)

És ismerem a Vampire Vape:Heisenberg-jét is,az is még elfogadható nekem.

Nem tudom miket próbálják még ki.Természetesen kevesebb nikotin tartalommal.A készeknél a kevesebb ugye 10mg/ml-ert jelent.Ez a 2 választás van.

4 kedvelés

Szia,a Dinner lady tropical fruits nagyon jó szerintem.guava és ananász íze van az ananász alig érezhető inkább a guava ami dominál.nem túl édes. lehet belőle olyat venni amit csak fel öntesz és kész,mondjuk azt is kell állni hagyni 1-2 napot de utána jó lesz.kész liquidet nem nagyon próbáltam csak 1-2öt de azok nem ízlettek.valamiért nem jönnek be a kész folyadékok valószínű velem van a baj.Még ami jó lehet azok a erdei gyümölcsös aromák vagy kész liquidek én úgy vettem észre azok inkább savanykásabb ízűek.

6 kedvelés

Szia! Ajánlom MTL-be a PJ Empire Thai Chai Boba nevű aromáját. Ha jól emlékszem shake and vape, tehát felöntöd alaplével a flakeszt, osszerazod és másnapra jó. Ez egy fűszeres narancsos íz egyébként, nem édes abszolút. Anno ezt szívtam DL-be és MTL-be is, akármit használsz majd a jövőben jó lesz benne. :grin:

Illetve rendeltem egy Monkeynaut citromos kólás aromát nemrég, és ez sem gyomorforgatóan édes. Kicsit olyasmi mint a kólás gumicukor, de alapból van benne egy kis th. Ezt is ajánlom még. :smiling_face:

7 kedvelés

Jó reggelt! :slight_smile:
Kicsit meglepődtem, mert arra számítottam, hogy nagyon sok komment fog még ide érkezni, különböző íz ajánlásokkal.
Ha már így alakult (és talán jön még ezen kívül is több ajánlás), és van egy kis időm fotózni is, én is szeretnék bemutatni 2 aromát, amit két kollégám is szívesen fogyaszt. :slight_smile: Mindkettő a nemzeti dohány boltokban is beszerezhető “ízesített liquid” egy-egy ízesebb változata. Az általam ismert/használt verziók egy jelenleg inaktív shopból származnak, de úgy gondolom, be lehet szerezni őket máshonnan is ilyen vagy hasonló ízű aromákat. Azt hozzá kell tennem, hogy kész liquidként sehol nem találkoztam velük, legjobb esetben is snv formában voltak elérhetők. A keverés szóra rákeresve itt a Vaperinán több hasznos találat is lesz, ezért ezt nem részletezném, viszont ha már ennyit írtam következzenek az aromák:

Inawera RY4 és USA mix:

Nagyon közkedvelt, alap dohányos aromák, egyedi íz világgal. Kicsit édeskés, viszont tapasztalataim szerint nagyon népszerű az átszokó kezdő Vaperek körében. :slight_smile: Nem túl drága (max 1000huf/10ml), és gazdaságos, mert ha jól emlékszem 3-8%-ban kell őket keverni. Ha jól tudom, nem a kokszolósabb fajtából valók, ezért porlasztós tankokban is használhatóak (erről azért nem tudok nyilatkozni, mert több féle ízt fogyasztok egyszerre, és nem porlasztós tankokból).

Remélem egy kicsit legalább tudtam segíteni. :slight_smile:

Szép napot! :slight_smile:

8 kedvelés

Szia Zoli!
Itt most ugye kész liquideket kellene ajánlani, én viszont sosem szívtam olyat. Ha aromáról lenne szó, tudnék ajánlani. :slight_smile:
Pont az Inawerától nem próbáltam, de az RY4 egyébként alapból édeskés. Az USA Mix nem, de nekem mindegyik, amit szívtam, szalmás, száraz.

4 kedvelés

Kész liquideket én sem használtam, ezért is írtam aromát. :slight_smile:

5 kedvelés

Beatrix viszont kész liquidet kérdezett. :slight_smile:

3 kedvelés

Igen, de sajnos azok ritkák, mint a fehér holló. :frowning: Ízesített nikotin sót lehet venni ugye, feltételezem neki is azt sikerült. Hosszú távon viszont sajnos a keverés az egyetlen járható út.

7 kedvelés

És ebben neked tökéletesen igazad van. :slight_smile:

3 kedvelés

Sajnos. :frowning: Milyen jó is lenne, ha akár dohányboltban is (emberi áron) lehetne venni kész liquidet! :slight_smile:

5 kedvelés

Igen, te utópiára vágysz, de a disztópiát fogod kapni. :slight_smile:

6 kedvelés

Örök optimista vagyok! :slight_smile:

5 kedvelés

Zoli, nem offolnék tovább, bár az optimista vs realista (pesszimista) érdekes téma. :smiley:

4 kedvelés

Köszönöm mindenkinek!Igen, a keverés fog következni,már rajta vagyok.De azért 5 napja van készülékem,nem hiszem,hogy a keveréssel kellett volna kezdenem​:slightly_smiling_face:Ezért kérdeztem egyenlőre a kész liquideket,hogy ismerkedjek az ízekkel és ne az általam bekevert liquidek végezzék a lefolyóba​:slightly_smiling_face:De mindegy is,mert 2 napja nem tudok szívni.Hétfő este óta nem érzem többek közt a liquidek ízét.Semmit.Csak üres fémes ízt enyhén.A férjem érzi.Karanténban vagyunk,holnap tesztelnek.Amíg ez van,úgysem tudok semmit szívni.Addig is tanulgatom elméletben,hogy kell majd keverni​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Jobbulást!
A @anon40018559 jól mondja, az snv-k tényleg jók lehetnek kezdésnek. :slight_smile:
Keverés témában sok-sok infót találsz itt Vaperinán is, de ha kérdésed van, szívesen segítünk is. :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm szépen mégegyszer mindenkinek​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia Beatrix. Lehet, hogy találtam neked valamit.
Igaz, hogy még 2 napos snv, de a te szempontodból ígéretesnek tűnik.
Antimatter Proxima a neve.
Eddig nem édes.
Ha gondolod később beszámolok milyen lett.

4 kedvelés

Szia.Köszönöm szépen​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szívesen.

3 kedvelés