Nem édes-édeskés liquidek

“Ezt ki is öntöttem a lefolyóba a tankból”
Milyen érdekes…mióta érzek(tompábban még)liquid ízeket,ez lett az egyik kedvencem​:joy:
Így majdnem 2 hónap után,pont az édes ízeket rendelem​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

@anon40018559 te szoktál innen rendelni?(amit ajánlottál)Kinéztem egy pár liquidet​:slightly_smiling_face:Köszönöm, hogy megírtad,mert ezt az áruházat még nem hallottam.Rendelek citromot,narancsot,citrusmixet…:slightly_smiling_face:

Ha valaki gondolja,…van kupon​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

@Pongor_Sandor szia​:slightly_smiling_face:Beszámolsz róla?:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia! Hűs, valamilyen gyümölcs én nem tudnám meghatározni.
Hogy bogyós e lövésem sincs. Én a dinnyét sem igazán érzem.
Viszont bejön. Édesnek édes, de nekem nem sok, nem erőltetett, nem émelyítő.
Nekem az a fajta íz ami arra jó, hogy ne a másfél hónapig érlelt, alig várt liqvidet használd el a mindennapokban, amikor inkább a nikotin bevitel miatt gőzölsz és nem az íz miatt.
Szerintem maga a szürke hétköznap. Nem tudom jobban megfogalmazni. De mint ilyen nekem nagyon bejön.

2 kedvelés

Köszönöm :heart:

2 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia, én innét vettem 10ml-s liquideket próbának:

  • Maximum Smoke Lemonade eliquid
  • Maximum Smoke G-Spot eliquid
  • Maximum Smoke Blueberry eliquid

ezek bejöttek, nem márc édesek inkább olyan semlegesek. Van sok ízük, próbálkozz, dohányos vonalon is találsz náluk bőven, olvasd el a véleményeket is, hátha segít.

4 kedvelés

Köszönöm

1 kedvelés

Szívesen

3 kedvelés

Köszi, 90-es évek vége, internet kávézó. Tinikor. Haverokkal: csináljunk mail címeket :slight_smile:
ez lett a vége, azóta megszerettem. Szerinted az okmányirodában mit néztek ügyfélkapu regisztrálásakor :smile:

6 kedvelés