Négy vagy kettő?

Sziasztok! Most leginkább a DL-esekhez szól a kérdésem. Szerintetek melyik típusú mod a jobb választás, 2X 21700 vagy 4X18650? Vagy esetleg a Lipo vagy mi a neve. A gyártókon még nem gondolkoztam, de ha nagyon nem találok kedvemre valót akkor összerakok egy varivoltosat magamnak.

Hát a 4 mindig jobb mint a 2, de a 2x21700 nem tudom mennyit bír, nekem 2x18650 van dualban használva…bár szemezgetek a gondolattal 21700felé…követem a témát.

Az van nekem is három, de a négyakkus is “csak” 8,4 Voltos lenne. De ha magamnak barkácsolom akkor már minden mindegy alapon 4X 21700 hajtaná meg.

1 kedvelés

Ha barkácsolsz remélem csinálsz how to sorozatot az összeállításról, szívesen olvasom az ilyen cikkeket.

1 kedvelés

Akkor mindenképp, képes-videós összeállítással! :grin: nem lesz olyan profi mint az e-cigaretta asszem az volt a neve a csatornának.

Gondoltam itt a Steam Crave négyakkus fesszabályzós modjára vagy a Vaperzcloud Hammer Of God csodájára. Az utóbbi ugye vagy mecha (ha igazam van) vagy DNA szettes. És még van az Overkill Mods ami viszont egy vagyon. Mivel az első kettő alig-alig elérhető azért gondoltam a barkácsolásra, de ha van valakinek ötlete vagy tapasztalata a több mint duál modokrol azt szívesen venném.

A Steam Crave elérhető…
https://www.cigbest.com/products/authentic-steam-crave-titan-pwm-v1.5-mod-vv-300w

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy Angliában kell elérhetőnek lennie! És az sem baj ha megbízható a weboldal.

1 kedvelés

A cigbestről én már sokmindent berendeltem…Pl Yihi chip-es SX mini-met is onnan vettem.
Szóval oda is szállít.
Egyébként Angliában van sok vape shop úgy tudom…

Van, de amikor rákerestem némelyik szörnyen nézett ki, némelyiknél meg +20 - 30 Fontal drágább volt. Vagy várok, hátha bekerül még a választékba.

1 kedvelés

Vagy megnézed hogy szállít a cigbest GB-be. Ide MO-ra simán hozzák a cuccokat és átlag 2-4hét a várakozás rá. A termékek authentic-ek. -én még nem csalódtam bennük.

Nem szívesen vennék másolatokat, tudom ez az én problémám :upside_down_face:

Hát ha ez másolat akkor elég jól csinálták…
Amit én vettem egyik sem másolat.
vaporizm.cz-ről nem rendelsz? -meg kell őket is kérdezni szállítanak e oda…

Akkor félreértettem az autenthicet, bocsi!

Ez csak szerintem beteg?!

Az EU-ból érkező árukat nagyon kedvesen vámolják tudtommal!

Ez így van. Ha van eu stock pl a steam crave-ekre akkor többnyire 2 hét alatt megjön de van hogy 1 hét.