Napi 2 doboz cigit felváltottam az állandó gőzölésre, bevált, sikerült!

Itt olvashatod Róbert sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Új évi fogadalmam része volt, hogy lemondjak a dohányzásról. Az eleje rossz volt, mert muszáj volt megismerni ezt az új irányt, de tudtam, hogy magamért csinálom csak nem lesz ez rossz. Elkezdtem a kis picike dohányboltos AIO-val, köhögtem én, mintha muszáj volna, de tudtam, hogy magamért teszem. Az első 3 hét az nehéz volt, hogy más ez és más dohányozni.

A dohányzás még akkor is hiányzott, de megálltam, mert tudtam, hogy magamért teszem. Ahogy telt múlt az idő este lefekvésnél nem hallottam azt a fura sípoló hangot amikor veszem a levegőt. Úgy voltam vele ez már megérte. A következő lépés az volt, hogy egy idő után feltűnt, az ízek és az illatok másabbak, intenzívebbek. Amire azt mondtam eddig, hogy nagyon jó nagyon finom, lett belőle valami teljesen más, valami még annál is jobb.

Sport? Persze, ha nem mozogtam hosszabb ideig, majd újra elkezdtem cigizés mellett, kapkodni kellett a levegőért, már-már megfulladtam. Vape mellett? Persze nem lesz ugyanolyan a légzésed, mint mikor nagyba nyomod a sportot megállás nélkül, de ha ki is hagysz hosszabb időt vapelés mellett, nem fogsz köhögni, kapkodni a levegőért.

Egy negatívumot tudok felsorolni, csak azt, hogy mivel minden intenzívebb lett így a kellemetlen, büdös szagok is rosszabbak lettek. Nem bánom, mert tudtam nem lesz itt probléma.

Napi 2 doboz cigit felváltottam az állandó gőzölésre, bevált, sikerült, nem is akarom abbahagyni, és nem is a nikotin miatt, hanem olyan ízeket tudok megismerni a vapelésen keresztül, hogy már inkább attól vagyok függő.

A történetet beküldte :

Támba Róbert


Photo by dylan nolte on Unsplash