Nagyon kezdő

Kár ezen túl sokat agyalni. Minden tartós fogyasztási cikkre igaz: Van, amelyik 1 évet bír ki, van, amelyik még 20 évesen is olyan, mint új korában. Itt még a tervezett elavulásról nem is beszéltem. A gyártók általában 3 évet adnak, vagy 300, vagy 1000 ciklust, de az nincs kőbe vésve. Kinél több, kinél kevesebb. Az akkuk 2 dolgot nem tolerálnak: A mélykisütést, és a túltöltést. A mai modern elektronikák igyekeznek ezt megakadályozni. Aztán bármi lehet hibás. Akár az akku, akár az elektronika. Akkor te nem tehetsz róla, ha felfúvódott, vagy kipukkadt. De ez az esetek csekély százaléka. Úgy mondják, benne van a pakliban. Mélykisülésbe még akkor is kerülhet, ha hónapokig, évekig szekrényben áll. A legjobb, ha rendszeresen használod. Még jobb, ha van tartalékod. A beépített akkus modot nem kell kidobni, ha az akku megadja magát. Csak egy olyan emberhez kell fordulni, akinek van forrasztópákája, és kicseréli. Nekem is kellene még 1 mod, de drága dolgok ezek. Addig is van 2 mecha moddá átalakított roncsom. Nem azért mecha, mert vettem, hanem így jártam. De nem kellett hozzájuk nyúlnom azért, mert a még működőképes egyetlenem lemerült. Majd, ha nem bírja ki az1 napot, kicserélem benne az akkut.

6 kedvelés