Mutasd meg, mid van 4.0

Egy kicsit jobban kifejtem a reggelit, mert az utóbbi időben minden nap
megyek Szegedre délután meg jövök haza.

A B.B. vagy inkább ez szinte minden Borora igaz, akinek jók a gyári
Setupok az ne vegyen mert úgy (mint egy aranyos vaperina mondta) “csak”egy fekete doboz. Viszont ezt a “dobozt” a fém vázon kívűl, az utolsó csavarig testre tudod szabni!

Az hogy hogyan néz ki az is szempont számomra is, de az inkább egy kezdőnél lényeges szerintem.
Vagy ott lehet szempont hogy gyári Danit veszel vagy olyan modot
Mint amilyet vett @Peva71 és @Janos_Groszeibl (mert azokban is Dicodes Bf-60) van,
vagy egy Boro modot Bf-60al .

Tehát én nem vagyok az a csak a “gyári a jó” kategória.
De te tudod, vegyél gyári Danit (én meg veszek BF-60akat)
Tudásban szinte ugyan ott vagyunk, kinézetben árban nem.

By-ka én nem vagyok senki hogy véleményt mondjak, főleg úgy hogy nem próbáltam(én Kayfunos vagyok, voltam? :slight_smile: , RBAban is lesz)

De én a High end RBAkban megtaláltam azt ami engem kielégít,
Ízben szűk MTLben brutálisan jók a MOBBok.
Mivel nekem az íz és a NIC számít, így számomra ez az irány,
elfogadva azt hogy jó a By-ka, én saját részről elengedtem az RTA irányt.

Életviteli tanácsot meg főleg nem szeretnék adni, de szerintem
ha az éves vape kiadásaimat vissza osztanám havi szintre, nem hiszem hogy többet költenék mint te. csak én nem veszem az x-edik modot, a 101.-ik aromát.
Én kevesebbet veszek , viszont az drágább. (talán minőségibb)
És még is van az állandó ízeimből 1 évnyi adag
(Az Obsidianból 17 hónap)
Mert az aromán nagyon sokat lehet spórolni, így megtudom várni hogy akár -60%-al olcsóbban vegyek igaz akkor “sokat”.

A másik ilyen számomra a NIC, az egy MTLesnek a másik nagyobb kiadás, azon is sokat lehet megtakarítani .
Az új beszerzési forrás amiről most már rajtam kívül is többen mondják hogy veri az Aromamesterest minőségben. És aki nem tud akar kintről rendelni, annak is próbálok segíteni.

(amit most írok, “akinek nem inge ne vegye magára”, nem magyarázkodom)
Szokták mondani hogy én egy birka türelmű ember vagyok, de azt nagyon rosszul viselem ha valaki folyamatosan hülyének néz, a majd ekkor , majd akkor megszűnt!!!
(Közben itt veszi az oldalon a cuccokat!)

Nem vagyok bolt, nem vagyok köteles mindenkit kiszolgálni!
(Attól sem várok magyarázatot aki magára ismert, lezártam!!!)

Tisztelettel