Ki mit rendelt? Ki mit kevert? 2.0

Múltkor téma volt a fahéjas levesek, én szeretem ahogy a fahéjas palacsintát is! :sunglasses: :laughing:

7 kedvelés

Ezt honnan rendelted, ha nem titok? Tele vagyok gyümölcs ízekkel, de kéne egy kis desszert is még, és a fahéj nagy kedvencem :slight_smile:

4 kedvelés

Hmmm…érdekesnek néz ki…bővebb infót kérhetek róla? Íz, meg úgy mindenről? Hol szerváltad?

2 kedvelés

https://vape42.hu/termek/sc_calcutta_75ml.html

3 kedvelés

na a lusta fajtámat rá se kerestem…és tényleg…Köszi.
Majd kíváncsi vagyok a beszámolóra milyen az íz…egésznapos e stb.

1 kedvelés

Szép kék :grin: majdnem összezavart, Tom, Denem.

Megjött a csomagom a Sourcemore-tól. Tudja valaki, hogy miért volt becsomagolva két rétegű páncélfóliaba? Van egyáltalán bármi oka, vagy csak ez volt kéznél?
Amúgy öröm van mindkét benne lévő dolog miatt, de a Profile X-et különösen vártam :slight_smile:

5 kedvelés

Nem semmi csomagolás :rofl:

2 kedvelés

Eltettem, valamire még jó lehet :rofl: Amúgy csak jelezném, hogy ez azért benne volt egy bubis borítékban :rofl:

Azt hittem így jött :rofl:

2 kedvelés

Átvilágítás ellen? :thinking:

3 kedvelés

Vagy egységes. Minden vape cuccot így csomagolnak, mert van köztük folyós… :roll_eyes:

3 kedvelés

Talán a röntgensugarat is visszaveri a vámon :rofl: …én a nic-et csomagoltam be vele és ment a hűvösre

1 kedvelés

Ugyan ezt mondtam a lányomnak kicsomagoláskor. Nem tudom, igaz lehet e?

1 kedvelés

Azért nem érteném egyébként ezt, mert Hollandiában vámoltak, így kértem. Hacsak a tiltások miatt nem…

1 kedvelés

Kedélyborzolás :joy:működik :grin:a zokni is telement gőzzel :joy:

6 kedvelés

Megérkezett. :slight_smile:

Jó nehéz. :smiley:
Ha megjön hozzá a Caiman bf is, akkor indulhat a squonk! :yum:

7 kedvelés

Klassz szetted lesz :+1:

Szerintem csak amiatt teszik alufóliába mert így nem csúsznak szét a bubis boritékban a csomagok. Healthcabin-os rendelések például karton dobozban jönnek és ott nincs alufóliázás.

Az ajánlat még áll. :wink: :slightly_smiling_face: