Mutasd meg, mid van. 😊 3.0


Nem is Ă©rtem mi bajotok van vele :smiling_face:finomak ,de lehet ez az aromĂĄnak köszönhetƑ:grin:

7 kedvelés

Mår csak egy jó kis bf60 a penonba és kész is vagy! :point_up:t4: :grin:

Nincs forrasztĂł pĂĄkĂĄm :rofl::rofl::rofl:szerencsĂ©re​:crazy_face:ja,meg annyi mindenre nem ruhĂĄznĂ©k be mint te :rofl:

Én sem állók neki ablakot berakni, ezt bizzad profikra. :joy:

Baromi jĂł kis tankot hozott össze a Wotofo a Profile X-el. MasszĂ­v DL huszĂĄroknak kifejezetten ajĂĄnlom​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Optikailag piszkosĂșl tetszik a tank, DE a kĂ©pen jelzett lĂ©gĂĄramlĂĄs sajnos nem jön be. Én a tekerĂ©st totĂĄl alulrĂłl Ă©rƑ lĂ©gĂĄramlĂĄsban bĂ­zok
ebben pedig csak fentrƑl sĂșrolja sajnos.

Milyen a tabac royal ?

1 kedvelés

És azt azĂ©rt tudjuk, hogy ugyanilyen koncepciĂł mĂĄr lĂ©tezik :sweat_smile: Csak a coilos Ă©pĂ­tĂ©s a plusz extra.

Havanna? MĂ©zes szivaros kis diĂłs finomsĂĄg :smiling_face:hamar elfogyott :rofl:

2 kedvelés

A tabac royal gold-ot próbáltam már. Az is hamar elfogyott
:grin::smile::smiley:

2 kedvelés

A pisztĂĄciĂĄsa is finom :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

persze
az ammit mtl rta Ă©s intake single rta utĂĄn vĂĄltozott ilyetĂ©n mĂłdon a vĂ©lemĂ©nyem
mindkettƑ nagyon jĂł tank a kategĂłriĂĄjĂĄban szerintem.


TĂșlĂ©lƑ csomag

Induljon a banzĂĄjjjj!!!:grin:

9 kedvelés

Kb ennyi pĂ©nzt tervezek fĂŒrdƑszoba felĂșjĂ­tĂĄsra. Szerintem szĂ©p lesz. Ennyi pĂ©nzbƑl szĂ©pnek kell lennie. :joy::joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Igen kb. ki jön belƑle
 :slightly_smiling_face:

EskĂŒszöm jĂł nĂ©zni a minƑsĂ©get! Egy csipet irigysĂ©g sincs bennem,ne Ă©rtsd fĂ©lre. Gratula a szemet gyönyörködtetƑ dolgaidhoz.

4 kedvelés

Köszi! Én is szeretek bĂĄrmit akĂĄr csak nĂ©zni is ami vape legyen az bĂĄrkiĂ©.

9 kedvelés

Mit Ă©lsz tĂșl? :face_in_clouds:

1 kedvelés

1 kedvelés

Azt a 3 hét melót, egészen pontosan december 24ig
:rofl:
LegalĂĄbbis eddig Ășgy van
:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés