Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Te is lĂĄttad a gonosz törpöt :rofl: Ășgy is jön a karĂĄcsony :grin:
christmas horror GIF by Trent Shy Claymations

köszi, javĂ­tottam :slightly_smiling_face: Lehet, mĂĄr elƑre Ă©reztem, hogy Te is akarsz majd egy ilyet
ha mĂĄr gyƱjtƑ vagy :wink:

nem érzek rå késztetést
(de bårmi lehet)

AmĂșgy a ProVari-d ilyen K dvarw-ot hajtott 3-4Ă©vig, gond nĂ©lkĂŒl
nem is volt mĂĄsik szettem

Nem baj majd most mĂĄs fog hajtani gyĂ­Ă­Ă­te Ășjra kell csiszolni Ă©s szereztem mellĂ© edzƑ olajat :metal:. Ahogy mondtam menekĂŒljön elƑlem a kolega ilyen lett :expressionless: :sob:
EbbƑl


Ez

1 kedvelés

ez most gun metal szĂ­n?

Savazni kellene


Nem nem gun metål és nem nem kell savazni . Színe Kéki vagy kaki :rofl:. Elég lesz csiszolni csak pår mikron mert vízbe lett rakva :face_with_symbols_over_mouth:

nehogy elfogyjon a végére
annyit lett csiszolva :smiling_imp:

De azĂ©rt örĂŒltem volna ha Ășgy marad ahogy elsƑre sikerĂŒlt kapott volna egy szĂ©p 30% Volvo kĂ©k lakkot. Ez van keverve itthon :grin: 2 es arany szemcsĂ©kel
TĂŒndökölt volna :sweat_smile:

Sorry, akkor Ă©n örĂŒlök, hogy nem csillĂĄmpĂłnis kĂ©k lett :joy::smiling_imp: 
szegĂ©ny nyugdĂ­jas ProVari-nak mit kellene megĂ©lnie :joy::joy::joy:
EzĂșton is köszönöm a kollegĂĄdnak a halĂĄlt megvetƑ bĂĄtorsĂĄgĂĄt :joy:

Mivel lakk van szinezve ezĂ©rt nem fedi el az alapot hanem szellem kĂ©pes lenne nem fedƑ rĂ©teg .
KĂŒlömben ez az a szĂ­n
image

2 kedvelés

A mai fiatalok nem tisztelik az öreget


AmĂșgy pöpecre polĂ­rozott Ă©s zsĂ­rtalanĂ­tot, mĂ©z kendƑzött felĂŒletre Candy chrom lakk Ă©s pĂĄrja nincs :+1::+1::+1::+1:

Akkor +1 savazat a kĂĄlyhaezĂŒstre.

Nem is Ă©rtem ezt a problĂ©mĂĄt, nekem ilyen gondom sosem volt? :sweat_smile: A V9 pihenƑágon van most nĂĄlam, az SE kiĂŒtötte a nyeregbƑl! :wink: :grinning:

JĂł, hĂĄt vannak a szerencsĂ©sek, akiknek csak megszĂŒletni volt nehĂ©z. :grin:

Persze, ha eredeti, akkor mĂĄs tĂ©szta, ott a v9 is jön-megy, nincs vele semmi gond, csakhĂĄt a klĂłnok


Lehet a balkezeseknek kimondottan elƑny a fordĂ­tott irĂĄnyĂș mƱködĂ©s :smiling_imp:
majd megĂ­rja aki Ă©rintett

1 kedvelés

Köszönöm kĂ©rdĂ©sed,klasszul ,patentĂŒl mƱködik bal kĂ©zzel :grin:

1 kedvelés

Az jĂł ha megy bal kĂ©zzel is. És a bĂĄjka is megy? :joy: