Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

A gyilkos fegyver :rofl:

3 kedvelés

Az de imàdom :sweat_smile::grin:meg azèrt ezzel lehet rotyogtatni​:sweat_smile::rofl::rofl::rofl::wink:

Csakúgy mint bableves után?! :thinking::grinning:

7 kedvelés

Jó pöffögöset :rofl::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::rofl::rofl::rofl:

Azért azt a 200 Watt-ot még ebbe is beletuszkolták valahogy :wink:

6 kedvelés

Megérte várni rá!!! Ez egy új szerelem kezdete, új dimenziókat nyitott nekem vapelésben! Ezzel az aromával,halkan sikongatok az örömtől,minden alkalommal.

6 kedvelés

Töltény ízű, vagy miezmi? :grinning:

1 kedvelés

Ez a Duál vagy az 1.5-ös verzió? Én ( jelenleg is ) az első generációs Profile-t használom, félbe vágott mesh lappal, dripper opcióban, maximális megelégedéssel. :blush:
Van egy RDTA-m is RDA-ra szerelve, az a nagyobb mérete miatt szerintem kevésbé olyan ízes, mint a kistesója, de így is igen intenzív ízei vannak.

1 kedvelés

Enyhe réz,némi ólom beütéssel,a végén csipetnyi acél. :joy::joy::joy:. Feketeribiszke,ánizs,minimális hűsítő felütéssel. (Nem szeretem a hűsítőt,de ebben abszolút nem zavaró) Ami a durva,higy vagy 3 éve kevertem,be és ugyanolyan mint elsőre. Nincs ízvesztés,zavarodás,romlás semmi. Hűtőt sosem látta.

3 kedvelés

Profile PS. Dual mesh. Valami istenkirály! Mondjuk a vattázással meggyűlt a bajom kicsit,mert olyan vastag a gyári vatta,hogy alig fért be a lábujjam mellett,amivel nyomtam le a feszítőt.

1 kedvelés

Elásta a kutya és most találtad meg? :grin:

1 kedvelés

70 bejegyzést új témára osztott fel: Soros vagy párhuzamos?

Nekem is ps dual van, en sorba kotve hasznalom, ugy nagyobb az ohm es kevesebb watt kell neki. A vatta befuzessel meg ne szenvedj, befogatod a meshlapokat, a kozepso marad becsavarva, a ket szelet kilazitod, felhajtod a meshlapot, vatta alarak, visszahajtod es kesz is.

4 kedvelés

Na végre valaki! Nagyon köszönöm!!! Örök hálám!

3 kedvelés

Ez bizony ilyen! Férfiasan tedd oda magad, mintha gyerket pelenkáznál, az is egyfajta küzdősport! :grinning:

1 kedvelés

Te is a kutyáról kaptad a neved?!? :face_with_hand_over_mouth::grinning:

Huawei :star_struck: vagy csak Freud

Hogy miazmi :slight_smile:

Na akkor ez már így az igazi melós módi nem félek ha oda csapom :rofl: véletlen

10 kedvelés