Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Nem,köszönöm,én nem kérek valamiért nem fogott meg:joy: :joy:

1 kedvelés

Ilyen nekem se lesz. Nagyon szĂ©p, de tĂșl nagy. Ugyan nem ez a szĂ©p vĂĄltozat, de volt
 1 hĂ©tig se :upside_down_face::roll_eyes:

1 kedvelés

Akko’ abbo’ csak 100.000-et gyartottak nem 120.000-et mint a simabol :smiley: amugy szep gep, valami megfogott benne, pedig tok nem szeretem a csicsas cuccokat. :smiley:

De hĂĄĂĄĂĄĂĄĂĄt LIMITÁLT csak 5000000 db kĂ©szĂŒlt eddig :joy::rofl:

kép

1 kedvelés

10Ă©ve csinĂĄltunk ilyeneket de jĂł volt


2 kedvelés

Nyeeeeeeeee LIMITÁLT



5 kedvelés

VV doboz I love

1 kedvelés

Lehet nemsokåra megjelenik tényleg a skorpios Lost Vape @Janos_Groszeibl

Azért ez mår majdnem önvédelmi fegyver is lehetne :slightly_smiling_face:
Egyébként szépen összeraktad! :+1:

ha dna-lesz benne veszek


Sajna Ășgy lĂĄtom a Lost Vape Ă©s az SX Mini is vergƑdik. Mindegyik prĂłbĂĄl minĂ©l több zsĂ©t kihĂșzni az emberekbƑl a rĂ©gi brand csillogĂĄsĂĄbĂłl. De nagyon Ășgy fest a törtĂ©net ebbƑl bukfenc lesz!

1 kedvelés

3 dna-ĂĄs modom van sajĂĄt kĂ©szĂ­tĂ©sƱ fa testben mindegyik lost vape testben volt eredetileg.Csak elfĂĄradtak egyik a paranormĂĄl zĂĄrlatos lett elfĂŒstölt ,510 csati kiszakadt,Aksi ajtĂł le eset
ílyesmi bajok vannak voltak velĂŒk


2 kedvelés

HĂĄt a Para Ăłta vergƑdĂ©s van. És ahogy Ă­rod is az is csak a chipp miatt erƑs 4-es. :grin:

1 kedvelés

Az egĂ©sz vilĂĄg igy mƱködik mĂĄr nem csak a vape, fogyasztĂłi tĂĄrsadalomban Ă©lĂŒnk
 :grin:

34 bejegyzĂ©st Ășj tĂ©mĂĄra osztott fel: Vaper YouTube-erek

Ha rĂĄtĂŒszentenek összeszerelĂ©s közben akkor lesz benne dna :sweat_smile::joy::rofl:

1 kedvelés

Na jól van! A topik nevéhez hƱen, mutassåtok mitek van :grimacing:
Az beteg, ha folyton ennyi van elƑttem Ă©s felvĂĄltva, hol ezt, hol azt hasznĂĄlom?


:thinking:

8 kedvelés

Piff anyukĂĄm ezt odaraktad! :+1:

Ez beteg kĂ©ne venni mĂ©g majd lesz hisz most kezdted
bĂĄr az egyik legjobb nincs rajta sƑt a mĂĄsik sem