Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Nem.De van kĂ©k nekĂŒnk is
:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Tegnap Bekevertem, mĂ©g ĂĄllnia kell. Persze megkĂłstoltam, de egyelƑre semmi extra, csak kĂłkuszt Ă©rzek. Majd 1 hĂ©t mĂșlva Ășjra prĂłba lesz. ElsƑre nem jött be, de remĂ©lem alakulni fog

1 kedvelés

Köszi. Mert ahogy írtad, kívåncsi lettem.
BĂĄr most nem kellene Ășj aroma mĂĄr :smiley:

KĂŒldök belƑle ha Ă©rdekel


3 kedvelés

Aranyos vagy köszönöm. De elsƑsorban a vĂ©lemĂ©nyedre lennĂ©k majd kĂ­vĂĄncsi. :slight_smile:
Hogy mennyire tudja visszaadni a desszert jellegét.

kellett nekem megnĂ©znem ezt a kĂ©pet a kĂ©k a kedvenc szĂ­nem,de jo is lenne egy kĂ©k dani​:blush::grin:

2 kedvelés

Ha veszel danit típusonként mås årnyalatok vannak csak szólok nekem a 21700 årnyalatai tetszenek


Minden kitisztĂ­tva, Ășjratekerve. VĂĄrjĂĄk a jövƑ hetet. :grin:

12 kedvelés

Ohhh istenem azĂłta sem sikerĂŒlt sirius-t talĂĄlnom. EgyszerƱen szerelmes vagyok bele. :joy:

Ritka madår mår. A németeketnél még låttam, de mår az sem biztos, hogy onnan szållítanak. :thinking: Ɛ bírta a legtovåbb. Mår beteges, huh de båntja a szívemet, de ez van. Addig hasznålom amíg lehet. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

JĂłl is nĂ©z ki. Egy igazi fƑnix :grinning:

2 kedvelés

Úristeeeen :flushed:te is gyƱjtƑ lettĂ©l :rofl::rofl::rofl::hugs::hugs:

1 kedvelés

Mi a baja a drĂĄgĂĄnak ? Mert szert tettem egy ĂŒgyes kezƱ semmitƑl nem vissza rettenƑ, kicsit behavazott mƱszerĂ©szrĂ©szre aki most rendbe rakta a đŸ€ŹNem töltĂŒnk modban!
szereplƑ modot Ă©s muzsikĂĄl.

Nem hiszem, vagy talĂĄn? :thinking::slightly_smiling_face:

A “B” akkufĂ©szek nem mindig Ă©rzĂ©keli az akkut. Van, hogy percekig tart mire Ă©szhez tĂ©r, de van, hogy azonnal, tehĂĄt elƑbb jelzi ĂŒresnek aztĂĄn töltöttnek. ƐszintĂ©n szĂłlva, azt vĂĄrom mikor vehetek helyette valamit, aztĂĄn odaadom valakinek aki mĂ©g hasznĂĄt tudja venni. Mert kijelzƑ is kĂ©ne bele, az meg kb. nincs sehol. A kijelzƑben van egy csĂ­k, egyre szĂ©lesebb
 :flushed: Volt ez elƑtt egy szĂŒrke Sirius-om is, onnan tudom, hogy ezt a hibĂĄt nem lehet javĂ­tani. Ha vĂ©gleg behal konyec. :woman_shrugging: Így mĂ©g nem szerettem modot mint ezt, Ășgyhogy addig hasznĂĄlom amĂ­g lehet. :slightly_smiling_face: AmĂșgy volt mĂșltkor, hogy 2 napig nem volt hajlandĂł mƱködni, szĂłval lassan vĂ©gleg vĂ©ge


Szerk.: Van egy Voopoo Vmate-em is, az a kĂ©pen a jobb szĂ©lsƑ, annak meg beĂ©gett a kijelzƑje, az mĂ©g istenes
 De Ășgy lĂĄtszik ennek a kijelzƑ a gyenge pontja.

1 kedvelés

Akkor megvårom míg megadja majd emlékszel talån :grin:

Okes. Nem felejtem.

1 kedvelés

11 kedvelés


Uradalmi gépjårmƱ ma szållító voltam :man_pilot:

9 kedvelés

A munka meg nem halad​:joy:

9 kedvelés