Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Persze nekem is van klón csak érdemes venni eredetit is,hogy a gyártó fent maradjon… :+1:

2 kedvelés

Szerintem ugyanott készül mindegyik, aztán ami nem megy át QC, megy klónnak…a v9-nél ugyanez van, abból veszed észre melyik a klón, amikor szét akarod szedni és a menet nem járnak tökéletesen. Itt meg még menet sem van nagyon.

Hat ezt most darabokra szedtem. Tanultam az elozo esetbol. Nem tapasztaltam kulonbseget.

Kicsereltem az air pint egyforma meretre az eredetivel azonos meretre, hat igy kozel egy napos hasznalat utan semmi kulonbseg az eredeti es a klon kozott. En sem tamogatom a kinai gazdasag gyarapodasat, de ha valaki nem teheti meg , hogy eredetit vegyen vagy nem akar ra aldozni, nyugott szivvel tudom ajanlani a klont is.

3 kedvelés

Részben igaz már csak az anyag amiből készült a különbbség…
egy klón: * Materiali utilizzati: acciaio inossidabile 304, PC, Black POM
egy eredeti: |fém alkatrészek|Rozsdamentes acél AISI 304L
|átlátszó lombik|Polikarbonát|
|szigetelők|Fluoroplasztikus (PTFE)|
|O-gyűrűk|NBR70 gumi, VMQ60 szilikon
kb hasonló reméljük nem oldódik ki semmi én ebben reménykedem amikor klónt veszek.

2 kedvelés

Remélem, 1-2 különlegesebb levesem nem azért finom, mert kioldottam ezt-azt :joy:

Ez lehet…irány kínai rendelés… :slightly_smiling_face: :nauseated_face:

:+1: Sőt most néztem utána, hogy az By-Ka SE-nél a replika 316 literes acél, az eredeti 304 literes acél, ami köztudottan jobban elvezeti a hőt, de nem csak az anyagkülönbségről van szó. :wink:

Nincs bajom azzal ha valaki klónt vesz de azért egy jó gyártó termékében jobban megbízok,hogy legalább valami nem káros anyagból készült.

1 kedvelés

Azért a klón senél volt pár a jókurvaanyád pillanatom. :joy:

Na mesélj… :joy:

Nem lehet, már feldoztam a pszichológusom segítségével, most már békés nyugodt életem van, a csöfogot is elraktam a doboz aljába.

Nekem sose kellett pl. csőfogó :roll_eyes: nem tudom, hogy csináljátok​:thinking:

(Nagykalapács, gravírozó készlet gyorskoronggal, kis pajszer, 2000 fokos gázfáklya, na azok kellettek… :joy:)

Végre az Olasz vonal is befutott pipa :white_check_mark:, de mi lehet a rejtélyes kék dobozban? :thinking: :eyes:

8 kedvelés

Csak nem egy kajmán? :thinking:

Na muti már… :heart_eyes:

1 kedvelés

Nem mutatja, ilyen kis szégyenlős a Tamás. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ja csak írogat elég egy kép… :joy:

1 kedvelés

Zenét hallgat,linkel közben. :slightly_smiling_face:

Csak felizgat, azt úgyhagy…

1 kedvelés