Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Én most csóróskodok fizetésig mert lusta vagyok a számlámra visszatenni egy fillért is…inkább a Kp…

Én fizetés után is csóró vagyok…de spórolok, itt gyüjtőgetem a mod árát. :sweat_smile:

Lányom tartozik egy kis pénzzel, lenyúlom tőle és eldugom. :rofl:

Kérsz kölcsön a lányodtól kicsit,már nem sok hiányzik hozzá:rofl:
Ezt megértheti ő is ha az anyja lánya :blush:

Kérjek kölcsön egy csórótól? :rofl:

Valamiért úgy gondolta jó befektetés egy iphone minibe raknia a pénzét, szóval most nevelő célzattal behajtom rajta egy részét, ha már megfinanszíroztam neki. Tanulja csak meg, hogy apának kell egy dani!

Előbb a fontos dolgok utána ráér apának :grin:

1 kedvelés

Sosem értettem mi értelme felsleges dolgokra kiadni egy csomó pénzt, szerintem az anyjától örökölte. :sweat_smile:

9 kedvelés

Cthulhu​:heart:

14 kedvelés

Mert már régen volt mit hozott a póstás posztom…


11 kedvelés

Holnap itt van a caiman v5 klon. Majd rakok fel kepeket kozosen az eredetivel. Meg irok par sort a kulonbsegekrol, ha talalok.

6 kedvelés

Szilvás fekete ribizlis sör? :thinking: Nem kóstoltam még, de asszem maradok a pálinkánál…

Amíg nem próbáltad addig ne mond rá, hogy rossz! Én nem szeretem sem az ízesített söröket sem a barna-fekete söröket. Csak a Pilsen IPA vonal jön be! De ez Ír whiskyvel és BlackJack vagy Heisenbergel kortyolgatva meglehetősen kérek még feelingje van!

Nem mondtam. Elhiszem. Egészségedre! Peace

Viszont a mod jól néz ki!

1 kedvelés

Köszi!

1 kedvelés

Tudom nem tettem hangulatjelet, sem én nem bántódtam meg sem nem akartalak megbántani! :stuck_out_tongue_winking_eye: Tudom mindenkinek más az ízlése.

Itt van a YFTK klon Caiman V5. Hat en lehet nem vagyok igenyes az ilyenre, de en nem latok sok kulonbseget az eredeti kozott. Ha nem lenne eredetim is akkor meg nem mondanam. Suly azonos erzetre. Minoseg is. Aljan a felirat sotetebb. A csavarok kicsit melyebben ulnek. Talan ennyi. Bal oldalt az eredeti , jobb oldalt a klon.





8 kedvelés

Szerintem a bemarások méretei így kép alapján mások. Szép! Gratulálok! :hugs:

3 kedvelés

mondjuk nincs nagyon menet rajta aminek használatán érezni lehetne a precízebb megmunkálást

Klón az kína bevételét növeli a másik meg a gyártóét…

4 kedvelés

Persze en ezt ertem. Nincs is klon tankom elvbol. Csak a kivancsisag hajtott. Megy a fiamnak. Nekem marad a ket eredeti. Neki meg jo lesz utni vagni.

1 kedvelés