Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Mondom én sose növünk fel :grin:

Igen . De rég is volt még mielött megházasodottam volna . Airsoft party hú voltam én olyan mit aki barányhimlős . Glock g18 , aa 12 , H&K g36 (módosítható cső toldat sinszerelékkel)


Felmerül bennem a kérdés milyen dolingert használ a gyartó . Mert kicsit hézagos annyival letudni nincs red DOT.

ezen van…

CenterPoint Red Dot

Erre a kis időre már minek???:smiley:

6 kedvelés

Most egy nyugdíjas másnapos bagoly néz ki egy faodúból éppen…citromost szívok :grin:

Csak maradnak a torpek. Sajnalom oket eladni. Toroltem a hirdetest. :grinning:

10 kedvelés

Szeretem ezt a határozottságot :blush:

Hat ez van. Mindig jon az agymenes kell e nekem ez vagy az. Van amit eladok. Egyszer mar eladtam a dvarwokat. Aztan megbantam. Most megint el akartam. Igy inkabb aludtam ra egyett. Ma felkeltem es kicsomagoltam szepen oket. Es sajnos meg ha izben nem is ernek fel a gtr melle , de nekem nagyon tetszik ez a faek egyszeru letisztult formavilag. Igy megtekertem oket es vissza kerultek a kierdemelt helyukre. A danikra.

6 kedvelés

Tudod, miért tartottam meg 3 törpét? A gyümölcsös (néha citrusos) liuidek miatt.
Ezek th-sak, elég nekik a Dvarw. És hát üvegpalást…

5 kedvelés

Nekem csak klónom van,de nem válnèk meg tőle egyhamar az biztos. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nekem nem a legkedvesebb a dwarv, de igazán jó kazánnak bizonyult a gyümisekhez. Az emberem le is nyúlta mindkettőt.
Valahogy kialakult nálam hogy melyiket mire használom, mi finom belőle. Multikultúrális lettem, legalábbis mtl terén. Nem tudnék választani 1-et.

3 kedvelés

A helyedben én egyet megtartottam volna. Kettőt minek tartani ha egyiket sem használod :thinking:, mindkettőt eladni 10k bukóban pedig pazarlás…szerintem. Ugyanakkor sosem tudhatod, hogy mikor kattansz rá olyan ízre ami a dvarw-ból jobb.

1 kedvelés

De látod, használja!

3 kedvelés

Tudjátok,én csendben maradok ilyenkor :grin:

Dvarw man :blush::joy:

Jó, de te kalandor vagy :sweat_smile:

Szinte lenyűgöz, ez most milyen komoly szinten sikerült is :joy:

2 kedvelés

Pár napja még csak a másik volt az egyetlen ami jó. De olyan tank nincs ami mindenre is a legjobb…pl ízvisszaadás terén