Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Nem! Ez az enyém, én vagyok neki az első :blush:

1 kedvelés

Nem :joy:mondtam Xdarabot mentettem​:stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

Ja, akkor most érkezett be 100 év után?

1 kedvelés

Jólvan, jólvan, képben vagyok teljesen (NEM). :joy:

54 bejegyzés egyesült egy létező témába: Márkafüggetlen RTA kibeszélő!

Na most figyu ez az egyik doboz :grin:

4 kedvelés

Ez már terjesztésnek minősül Zoltán! 1-től 100 évig letöltendő. :rofl:

32 bejegyzés egyesült egy létező témába: Örökifjak topikja

Picit bumfurdi, picit lelóg a modról, de majd idővel kerül alá jobb is :sweat_smile:

Eleaf istick power 2, Dead Rabbit M, Kanthal GA26, D2.5 mm, D3mm Vapefly Cotton Cloud vatta, 0.56ohm, 25-30W

8 kedvelés

Még a fóliai is rajta. Rendben Májköl

knight rider kitt GIF

2 kedvelés

Csak a szokásos,és ezen is rajta van a fólia :joy:

6 kedvelés

Az a drip tip nem az 1centes Zeus rda-hoz volt csomagolva? :thinking: :slightly_smiling_face:
Na, csak mert azt én is rádobtam egy sötét tankra és ugyanilyen jól mutat rajta.

Szép…:hugs:mint egy új traktor :grin::+1: (adnak hozzá Danit?)

De igen :sweat_smile:
Ami gyárilag van hozzá, a külső átmérő nincs ennyire lekerekítve, és kicsit kényelmetlen. Meg ennek tökjó az anyaga. Mi ez amúgy? Resin/műgyanta?

1 kedvelés

Árba beleférne…

Gondolom :+1: szolgáljon sokat.

(Mennyünk ezzel Berlinbe :stuck_out_tongue:)

Ha már annyit pofáztam róluk egy másik témában, ide is beteszem. :grinning: A képen a 2017-ben vett Wismec Reuleaux RX75-ös modjaim, amihez most találtam meg és tettem fel a 2016-os firmware frissítést :laughing:. Így viszont már rajta figyel a saját emblémám (középsőn az eredeti gyári képernyőt látjátok), és a preheat funkciót is megkapta. Jobb később, mint soha!

(((Amúgy ha valaki kedvet kap egy ilyenhez, tudok egy zöld színűt. Egy kolleganőmnek vettem, de végül nem állt át a vape-re. Így gyakorlatilag használatlan. Gondolom eladná, ha érdekes valakinek. Egy klassz töltővel és akkuval együtt persze.))) Nálam azóta munkában vannak, és tuti kis gép.

4 kedvelés

Mára ezt a két szettet választottam.

4 kedvelés

Mai munkas.

6 kedvelés

Mijjen mod az má, amihez klaviatúra köll :thinking::grin:tuti bonyi (enyim 3rom gomboss)

2 kedvelés