Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Én az eladást nem szeretem ha valamit eladok később újra kell…

2 kedvelés

Ez igaz, de mint tudjuk a pénz a legkevesebb, jelenleg van több helye is nálam, mint a vape hardverek. Jelenleg nem engedhetem meg magamnak, hogy olyan cuccokat tartogassak, amiket jó ha egy évben egyszer előveszek, amikor a nejem gazokat akar venni a kertbe csilliomillioért. :sweat_smile:

1 kedvelés

Szerencse, hogy olcsó billentyűzeten tudsz fórumozni :grin::hugs:

3 kedvelés

Azért egy olcsó caiman is át csúszótt a begóniák között…

1 kedvelés

Természetes élőhelye lehet :grin:

Munkaeszköz, azon nem spórolunk! :point_up:t4:

3 kedvelés

Igaz, de elment egy prime…meg egy arti. Oké, jön majd egy dani, de hát kell valami élvezet.

Na végre veszel egy piros 21700-at?

Azt ugye tudod, hogy a csóró állapotod már senki nem veszi be :blush::joy:

1 kedvelés

Én most podokra gyúrok​:thinking::blush:
Barátnőm próbálom lehozni az iqosrol. Eddig egyik sem jött be neki, viszont most tesztelem a kiwi pent. Podhoz képest nem olcsó, de egy az egyben cigi érzés. Gondolom a papír drip miatt.

4 kedvelés

Még nem tudom mi lesz, de az biztos, hogy nem 21700. :sweat_smile:

Dehát pont azért vagyok csoró, mert mindig mindent megveszek. :rofl:

1 kedvelés

Anyám se jött le teljesen a cigiről, de most két hétig elég egy dohány, ami eddig 3 nap volt, jobb, mint a semmi.

Milyen ízű liquidet vittél neki?

2 kedvelés

Először a fánkosat, ami tőled van, de egy idő után ráunt az édesre, utána meg az almásat, ami szintén tőled van, meg nagypapit…ami honnan is van? Ja, tőled. :rofl:

Én meg olyat keresek neki ami nem édes. Lehet kipróbáltatom vele a széna szalma ízű tvgc echot :thinking:
Eddig mindenre azt mondta édes​:roll_eyes::grinning:

2 kedvelés

Hát igen, nehéz ügy, ha valaki nem édességmániás. Kell valami mtypeba oltott latakia, igaz két slukk és vége a porinak. :sweat_smile:

En ma kezdtem el szivni s la tabbachia organic 4 pod aromajat. Oriental. Most mar jo az izze. Vartam kb egy hetet , de kukorica vagy nem is tudom milyen izze volt. Most mar 20 nap utan jo.

2 kedvelés

Na ezt megnézem. Az iqos is kukorica​:joy::blush:

Anyámék glot vettek, hát az valami borzalmas.