Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Én 10 szettnél fordultam vissza, most igyekszem tartani a 4-et, szerintem ennyi kell, ennél több már felesleges úri huncutság.

3 kedvelés

Sajnos nem szoktam unatkozni. :rofl:

1 kedvelés

na, csak az rémlett, hogy azt írtad unalmadban is jobbat csinálnál annál :grin:

1 kedvelés

En is be voltam sokalva. En dl vonalon. Ezert is kuldtem el Kinganak mindet. Modbol szerintem nem lesz tobb. Marad a 3 db. Vagy meg egy dani mini , ez majd elvalik. De lehet dani cso lesz es akkor van mini, micro meg cso. De ez az rda nagyon gondolkodoba ejtett.

1 kedvelés

Nagyon szívesen örülök hogy segíthettem!

4 kedvelés

Mindjárt 4 óra…

9 kedvelés

Látom bejött a tank. :sweat_smile:

1 kedvelés

Több tank is bejött már. :wink:
Ők a melósok.

Na megtekertem a porit a dvarw k tankban 1,5 magra 8 menet kanthal 28ga 1,11 ohm nem egy rossz tank ez szerintem​:blush::grin:

8 kedvelés

Na beállok én is a Brünci sorba, hátha nekem is sikerül agyvérzést kapni tőle. :sweat_smile: Eddig amúgy minden ok, de hát az “eddig” az kb fél órát jelent, úgyhogy még bármi is lehet estig. :grinning: Most leraktam, mert már kiszáradtam.

Jaaa és PIROS! :laughing:

5 kedvelés

Mindjárt 22:05 :pleading_face::confused::disappointed_relieved::grin:
(Mindig ugyanaz a kép a melós VSTIKING -ről - ma Baffo).


Kitartás !

6 kedvelés

Ez mindig is egy jó tank volt…csak a saját mütyűr tekerésre nem akartam átállni :grin:

1 kedvelés

En is ujra tekertem a torpet. Most kimondottan jok az izzek. Regen nem emlekszem , hogy ilyen lett volna. Ezert is adtam el. Vagy meg kezdo mtl- es voltam. :grinning::grinning::grinning:

5 kedvelés

Pedig meglepően jó. Ha rájössz, hogy mivel, hogyan. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés


…a megmaradt cuccaim…

9 kedvelés

A nagyobbik oxva tank lenne?

1 kedvelés

Elmeleti kerdes. Dani mini kijelzoje mennyire van szigetelve? Mondjuk , ha megfolyik egy tank.

Inkább az 510 amit féltened kell ha rosszul vattáznál.

Van a tank alatt gyuru. Szerintem az ved annyit, hogy az 510- hez nem tud befolyni. Csak ugye a minin fent van a kijelzo is. Mondjuk eddig meg talan 1x folyattam meg tankot. Csak gondoltam hatha van valakinek infoja.

1 kedvelés

Volt nekem is alatta,és sajnos tapasztalatból írtam :joy::joy::joy::joy:
Új lett helyette mert …….elbsztam :flushed: