Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Nincs ennél nagyobb

Akkor erre mondják, hogy vigyázz mit kívánsz mert teljesül :grinning:
De még mindig nem értem, eddig nem standard méretű volt a v8-a? :thinking:

1 kedvelés

Nem az rta nagy a mod kicsi…

2 kedvelés

Azt látom én is :grin:…picit elcsúszott a tömegközéppont…első ránézésre

Néztem YT videót a v8-ról és abban az ss palást nem tűnt ilyen magasnak a danin :thinking:

1 kedvelés

Persze az volt csak @Ispy máskép gondolkozik mint én neki a mod kicsi rta nagy én forditva…

Ez am a lezerkard.

Nem, ugyanaz a magasság, csak a fém palást vizuálisan megnyújtja a tankot, mert egy nagy fém cső az egész. Ami fura látvány, de szerintem menő. :sweat_smile:

1 kedvelés

Az a drip tip is sokat nyújt az összképen…esetleg egy jóval rövidebb feketét rápróbálhatsz ha gondolod

Nem szeretem a rövid driptipeket és gyáriakat sem használok.

Van már a NASA-nak egy olyan speciális szemüvege, amivel láthatod a liquid szintet ezen is​:grin:azt hiszem olyan 12.000 Eur (és free shipping​:grin:)

Nem izgat a leves szintje. ha kifogy megtöltöm.

A szintet nem muszáj látni ha amúgy nem megy dryheat-re a tekerés
Több az előny abból, hogy ez így örök mint az adó…ellentétben pl az ultem-mel

De csak egy biztos állapot van: ha eleve nem öntesz bele :grin:volt telifém palástom, nehezen törik :+1:

Itt a toroe hol a torpe.

8 kedvelés

Gyorsan munkabol szaladtam a postara. Meg jo , hogy ilyen a munkahelyem. :grinning:

A profik egyből a melóhelyre rendelik :smiling_imp:

1 kedvelés

Lehet az kell legkozelebb. :grinning:

én ma reggel,hogy végeztem az éjszakával 12ó meló után még el kellett menjek a fox autómatához​:blush::grin:jött egy tank már csak ehez kéne egy csinos modot nézni​:grin:

4 kedvelés

Hozzá egy 18650 dani v2 dukálna :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Na ez nem nagy! :point_up:

Viszont elfér benne 2 ml leves.

@Peva71 kérdezted, hogy meg tud-e folyni, nos szerintem nem, okosan raktak egy karimát belülre a felső részbe, így max megállni tud a leves az oldalán akkor is, ha el van dölve.

Úgyhogy részemről ez egy rda, ami felér egy rtaval simán.

2 kedvelés